Bu haber kez okundu.

Eda Erol'un eki sevgilisi konuştu! Ogan Şenyolcu kimdir?

Alişan Eda Erol ayrılığında sular durulmuyor. Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu'dan önemli açıklamalar geldi. Alişan Eda Erol aşkını Ogan Şenyolcu mu bitirdi? Ogan Şenyolcu kimdir, ne iş yapar? İşte detaylar...

Alişan ile Eda Erol'un birlikteliği kadar ayrılığı da olay oldu. Esra Erol da abla olunca haberlerin ve iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Alişan ile Eda Erol birlikteliğinin Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu nedeniyle sona erdiği iddiları ortaya atılmıştı. Ogan Şenyolcu katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamlarda bulundu.

Esra Erol'un haberi vardı

Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil'in sunduğu "Duymayan Kalmasın" adlı promrama katılan Ogan Şenyolcu, ikilinin sorularını yanıtladı. Şenyolcu, Eda Erol ile olan ilşkilerinin Esra Erol'un programında çalıştığı sırada başladığı ve bu durumdan Esra Erol'un da haberdar olduğunu dile getirdi.

Esra Erol ilişkinin gizli kalmasını istedi

Sorulara samimi yanıtlar veren Ogan Şenyolcu, bir ara kuliste Eda Erol, Esra Erol ve kendisinin de bulunduğu gizli bir görüşme yaptıklarını, görüşme de Esra Erol'un Eda Erol ile olan ilişkilerinin gizli kalması istediğini açıkladı.

Eda Erol'dan ayrılınca işimi de kaybettim

Açıklamalarına devam eden eski sevgili Ogan Şenyolcu, Eda Erol'dan ayrıldıktan sonra Esra Erol'un yanındaki işini de kaybettiğini açıkladı. Ayrıca programda Eda Erol ile Ogan Şenyolcu'nun birlikteliklerine ait fotoğraflar ilk kez yayımlandı.

Ogan Şenyolcu kimdir? Ne iş yapar?

Televizyon ve sinema yapımlarında yer alan 30 yaşındaki Ogan Şenyolcu, Azazil: Düğüm, Alkarısı Cin-net, Üç Harfliler 2: Hablis isimli sinema filmlerinin setinde görev almıştır. Ogan Şenyolcu, son olarak Esra Erol'la İzdivaç programında yapım koordinatörlüğünü üstlenmiştir. 

En son olarak Eda Erol ile olan birlikteliği ile gündeme geldi. Alişan ile Eda Erol'un evlenme arefesinde ayrılması sonucunda gözler Eda Erol'un eski sevgilisi olan Ogan Şenyolcu'nun üzerine çevrilmişti. Eda Erol ile geçtiğimiz yıl ayrılan Ogan Şenyolcu'nun yeniden barışmak istediği öne sürüldü. Henüz ikili tarafından açıklama yapılmasa da magazin dünyası bu konuyu konuşuyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×