Bu haber kez okundu.

Edis, Burcu için söyledi, söylerken ağladı

Önceki akşam Zorlu PSM'de duygu dolu anlar yaşandı. Şarkıcı Edis "An" isimli albümünün tanıtımını yapıyordu. Bu sırada barkovizyona 11 Mart'ta İran'da meydana jet kazasında hayatını kaybeden Burcu Gündoğar Urfalı'nın görüntüsü gelince ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı.

Edis "Hadi Be" şarkısını seslendirdiği sırada, ekranda Burcu Gündoğar Urfalı'nın fotoğrafını görünce kendine hakim olamayarak gözyaşlarını tutamadı. Edis'in Burcu Gündoğar Urfalı ise yakın arkadaş olduğu öğrenildi. Edis "Hadi be" şarkısını Burcu'ya ithaf etti.

İşte "Hadi Be" şarkısının sözleri:

Tanrım bu nasıl bi yıkım
Üstüme kalan
Güçlü durmak ne fayda
İçim hep talan

Gitmeye kıyamazsın ya
Sabredip duramazsın ya
Ben bi sen bulamam
Hadi sen bize bir dur de

İnan burada değilim
Ölmekten beterim
Ne olur bize bir dur de

Annesi ve babası da ağladı

Sahnede bunlar olurken, salonda bulunan Burcu Gündoğar Urfalı'nın babası Haluk ve annesi Gonca Sadiki Gündoğar da gözyaşlarını tutamadı.

Ne olmuştu?

Ünlü işadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarını taşıyan özel jet 11 Mart'ta İran'da düşmüş, kazada kurtulan olmamıştı. Mina Başaran'ın, 14 Nisan'daki düğünü öncesi arkadaşları ile bekarlığa veda partisi için gittiği Dubai'den dönüşü sırasında meydana gelen kazada hayatını kaybedebler arasında Burcu Gündoğar Urfalı da yer alıyordu.

Burcu Gündoğar Urfalı kimdir?

Burcu Gündoğar Urfalı , İstanbul Teknik Üniversitesi tekstil ve moda tasarımı bölümünde başladığı eğitimini,çift diploma programı ile Fashion İnstitute of Technology New York’ta 2011 yılında tamamlamıştır. Mezun olma projesi ile ‘Critic’s Award’ alan ilk Türk öğrenci olmuştur. Daha sonra İstanbul’a dönen Urfalı tasarımcı Hakan Yıldırım ile çalışmaya başlamıştır. Tasarım asistanı olarak başlayan kariyeri şuan yönetim müdürü olarak devam etmektedir. 2015 yılında Bug Uniform adında kendi şirketini kuran Urfalı, kurumsal firmaların personellerine uniforma tasarımı ve üretimi yapmaktadır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×