Bu haber kez okundu.

Erdoğan'dan flaş açıklama: 'bizi yıllarca doğum kontrolüyle aldattılar'

Ünlü sanatçı Alişan ve Buse Varol çiftinin düğününe katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 4 çocuk isteğini yenileyerek, "bizi yıllarca doğum kontrolüyle aldattılar." dedi.

Alişan ve Buse Varol çifti, birlikteliklerini düğünle taçlandırarak dünya evine girdi. Özel bir otelde gerçekleşen nikah törenine birçok ünlü ismin yanı sıra Cumhurbaşkanı Recet Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan da katıldı.

Erdoğan: "bizi yıllarca doğum kontrolüyle aldattılar"

Ünlü çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptı. Nikah akdinin yapılmasından sonra kısa bir konşma yapan Erdoğan, güçlü milletlerin güçlü ailelerden oluştuğunu belirterek, "Bizi yıllarca doğum kontrolüyle aldattılar." dedi.

Erdoğan her zamanki öğüdünü yineledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı nikah törenlerinde söylediği nasihatini, bu törende de tekrarladı. Erdoğan, hep bir nasihatinin olduğunu belirterek, "Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur, gerisi Allah kerim." ifadelerini kullandı.

Alişan "Evet" onayını Erdoğan'dan aldı

İstanbul büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın kıydığı nikah sırasında, Alişan'ın "Evet" demeden önce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan onay alması, salonda kahkahalara sebep oldu. Nikahın kıyılmasının ardından çifte mutluluklar dileyen Erdoğan, evlilik cüzdanını da Buse Varol'a teslim ederek salondan ayrıldı.

Alişan: "6 ay içerisinde evleneceğim sayın Cumhurbaşkanım"

Gerçekleşen nikahla birlikte Alişan, Cumhurbaşkanına verdiği sözü geç de olsa tutmuş oldu. Alişan, 2016 yılında gerçekleşen 29 Ekim resepsiyonuna katılmış ve burada, Cumhurbaşkanı Recep Taayyip Erdoğan'a, "6 ay içerinde evleneceğim sayın Cumhurbaşkanım" şeklinde söz vermişti.

Buse Varol kimdir?

Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun Liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan güzel oyuncu uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçmiştir.

Mota Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu Özel Ders almıştır. Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterini canlandıran Varol ayrıca Arka Sokaklar Dizisinde Yasemin İsimli bir Polis memurunu canlandırmıştır. Güzelliğiyle ön plana çıkmayı başaran oyuncumuzun fiziksel özellikleri de dikkat çekmektedir; 174 cm boyunda, 56 kg, saç rengi kumral göz rengi ise mavidir.

Modelliğin sonucunda tanınmaya başlayan Varol oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır. Teklifleri değerlendiren Buse Varol, modelliği bırakarak oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır. İlk dizisi 2013 yılında yayınlanan Tozlu Yollar adlı olmuştur. Bu dizi de Şerife adlı karaktere canlandıran Buse Varol ardından Arka Sokaklar adlı diziden teklif almış ve 2 yıl boyunca burada Yasemin karakterini canlandırmıştır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×