Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Fatih Erkoç'un sağlık durumu nasıl? İşte son hali

Müzik dünyasının usta isimlerinden Fatih Erkoç, Lenfoma kanseriyle olan mücadelesine devam ediyor. Temmuz'dan bu yana tedavi gören Erkoç'un sağlık durumu hakkında açıklama geldi.

Fatih Erkoç'un sağlık durumu nasıl? İşte son hali

Fatih Erkoç'un son sağlık durumu Instagram'dan paylaşılan fotoğrafla gündeme geldi. Türk Sanat Müziği sanatçısı Onur Akay, sosyal medya hesabından Fatih Erkoç'un son halini paylaşarak son durumu hakkında bilgi verdi.

Onur Akay, Erkoç'un sağlığının iyi olduğunu yazdığı açıklamada, ''Fatih Erkoç, lenfoma kanseri ile savaşmaya devam ediyor. Birlikte kemoterapi aldığı hastalar, Erkoç'un maske takarak herkese örnek olduğunu söylüyor. Değerli sanatçımız çok güçlü ve sağlık durumu çok iyi.'' dedi.

Onur Akay instagram Fatih Erkoç paylaşımı

Fatih Erkoç, geçtiğimiz Temmuz ayından beri kanserle mücadelesini sürdüren Erkoç'a kemoterapi tedavisi uygulanıyor. Dördüncü defa kemoterapi gören ünlü sanatçı, kansere yakalandığını geçen Eylül ayında verdiği bir konserde açıklamıştı.

Fatih Erkoç konser

Kanserle mücadelesini kitap haline getireceğini de belirten Erkoç, ''Kanseri nasıl yendim'' ismini vereceği kitabını, başkalarının durumu anlamasına ve morallerini bozmaması adına yazdığını, Ocak ayında da yayınlanacağını söylemişti.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×