Bu haber kez okundu.

Fatma Girik sağlık durumu nasıl kendisi açıkladı

Fatma Girik sağlık durumu iyi mi kötü mü sevenleri tarafından merak ediliyor. Ünlü sinema oyuncusu Fatma Girik son sağlık durumunu kendisi açıkladı. Sabah'ın haberine göre Fatma Girik'ten kötü haber var. Zira oyuncu içerisinde bulunduğu durumu ''pek iyi değilim'' diyerek yanıtlamış.

Sabah Gazetesi'nde bugün yayımlanan habere göre Fatma Girik, "Uzun bir süredir evimde istirahat halindeyim. 10 günde bir hastaneye giderek MR çektiriyorum. 'Nasılsın' diye sorarsanız pek iyi değilim, istirahat ediyorum" dedi. Geçtiğimiz günlerde iki ameliyat geçiren ve son ameliyatta kalçasına platin takılan Türk sinemasının usta oyuncusu, "Kendim için sağlık, ülkem için refah diliyorum. Lütfen artık birlik olalım, bunun zamanı" ifadelerini kullandı.

Fatma Girik

FATMA GİRİK KİMDİR?

Fatma Girik, 12 Aralık 1942'de İstanbul Sultanahmet'te dünyaya geldi. Ailesine destek olmak için ortaokul eğitimine daha 2. sınıftayken bırakan Girik, 14 yaşına geldiğinde babasına artist olmak istediğini söyledi. Ancak babası ona ''ne olursan ol ama adam gibi ol'' dedi. Bunun üzerine Girik annesi ile birlikte filmlerde figüran olarak görev almaya başladı. Ardından profesyonel oyunculuk hayatına atılan Türk sinemasının usta ismi Fatma Girik, uzun yıllar boyunca yüzlerce filmde başrol karakterini canlandırdı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×