Bu haber kez okundu.

Gökhan Özoğuz'dan 'O Ses Türkiye' sorusuna yanıt; 'Öyle bir şey yok"

Gökhan Özoğuz seyir halindeki aracından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir muhabirin "O Ses Türkiye"yi Acun Ilıcalı'nın yerine siz mi sunacaksınız?" sorusuna ise "Yok öyle bir şey" yanıtını verdi.

4 sezondur Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı "O Ses Türkiye" yarışmasında jüri üyeliği yapan Gökhan Özoğuz, önceki akşan Ortaköy'de kameralara yakalandı. Muhabirleri kırmayarak soruları yanıtladı.

O Ses Türkiye'yi Gökhan mı sunacak?

Bir muhabirin "yeni sezonda O Ses Türkiye'yi Acun Ilıcalı'nın yerine siz mi sunacaksınız?" şeklindeki sorusuna, öyle bir şeyin olmadığını söyleyen Gökhan Özoğuz, "Programı Acun sunacak, ben de teklif gelirse jüri olarak devam edeceğim." şeklinde yanıt verdi.

Gökhan Özoğuz'un O Ses Türkiye performansı

2012 yılında başlayan O Ses Türkiye yarışmasının 2014'teki 3. sezonunda jüri değişikliğine gidildi. Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz ve Hadise'den oluşan jüride değişikliğe gidilerek, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar'ın yerine Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz geldi.

2014'te ilk birincilik

Jüri üyeliğinin ilk senesinde Gökhan Özoğuz finale 4 yarışmacını getirerk şampiyonluğunu garantileme başarısı gösterdi. Dünyada tüm formatları arsında bir ik olan bu durum sonucunda birinciliğe ulaşan isin ise Hasan Doğru olmuştu.

2016'da ikinci şampiyonluk

O Ses Türkiye'nin 5. sezonunda ikizi Hakan Özoğuz'u da yanına alan Gökhan Özoğuz, diğer jüri üyeleri Murat Boz, Hadise ve Ebru Gündeş'i geride bırakarak ikinci kez şampiyon oldu. Birinci olan isim bu kez Emre Sertkaya idi.

Gökhan Özoğuz kimdir?

Gökhan Özoğuz, 11 Ekim 1976 tarihinde istanbul’da Fenerbahçe semtinde doğmuştur. Aslen Gaziantep'lidir. Babası Ahmet Özoğuz’dur. Açıköğretim Fakültesinde okudu. 2007’de babaları Ahmet Hamdullah Özoğuz vefat etti. Müzisyen olmak için en büyük desteği dedesinden gördü.

15 yaşında gitar çalmaya merak salan Gökhan Özoğuz, Athena müzik grubunun solistidir. Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz ikiz kardeşidir.

2004 yılında Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi For Real adlı şarkıyla temsil ettiler. Bu şarkı 195 puanla 4. oldu ve Türkiye Eurovision tarihinde en fazla puan alan şarkı oldu. Holigan albümünün aynı isimli şarkısı futbol maçlarının değişmez sloganı oldu. A Milli Basketbol takımımız için yaptığı “12 Dev Adam” şarkısı ise basketbol takımının sembol şarkısıdır. 2006 yılında ikiz kardeşi ile 4 yıllığına müzik eğitimi için Londra’ya gittiler

Gökhan Özoğuz, 28 Aralık 2012 tarihinde Melis Ülken ile evlendi. 3 Temmuz 2013 tarihinde Ayşe Derya adında bir kızı oldu.

2013-2014 yayın döneminde Star Tv'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı “O Ses Türkiye” isimli müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır.

Acun Ilıcalı’nın yaptığı TV8'de 29 Eylül 2014 tarihinde başlayan 4. Sezon “O Ses Türkiye” adlı yarışma programında; yeni jüri üyeleri ise Mazhar Alanson, Özkan Uğur, Athena Gökhan Özoğuz, Hadise Açıkgöz ve Ebru Gündeş oldu. Mazhar Alanson ve Özkan Uğur aynı koltukta yer alacak ve tek oy hakkına sahip olacak.

O Ses Türkiye’nin 2015 - 2016 sezonu 5. sezonunda Gökhan Özoğuz, jüri üyesi olarak Murat Boz, Hadise Açıkgöz, Ebru Gündeş ve ikiz kardeşi Hakan Özoğuzile birlikte görev yapacak.

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8'de 4 Ekim 2016 tarihinde başlayacak olan "O Ses Türkiye" yeni sezonunda Jüri heyetinden ayrılan Ebru Gündeş'in yerine Sibel Can dahil edildi. "O Ses Türkiye" yeni sezonunda jüri heyetinde Sibel Can, Gökhan Özoğuz, Hadise Açıkgöz, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz'un ikiz kardeşi Hakan Özoğuz ile birlikte görev yapacak.

2017 yılı Ekim ayında başlayan O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda Murat Boz, Hadise Açıkgöz, Yıldız Tilbe ile beraber juri olarak görev yapacaktır.

Albümleri :

1993 - One Last Breath
1998 - Holigan
2000 - Tam Zamanı Şimdi
2001 - Mehteran Seferi (EP)
2002 - Her Şey Yolunda
2004 - US
2005 - Athena
2006 - İT (EP)
2007 - 100 Şerefli Yıl (EP)
2010 - Pis
2011 - Ben böyleyim (EP)
2014 – Altüst

Filmleri :
2002 - O Şimdi Asker,
2005 - O Şimdi Mahkum,
2006 - Tramvay (film),
1996 - Tatlı Kaçıklar, (Konuk oyuncu)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×