Bu haber kez okundu.

Hadise yeni reklam filminden bakın ne kadar kazanacak?

Hadise, yeni reklam filmi için kamera karşısına geçiyor. Onlarca firmanın reklam yüzü olan şarkıcı, bu kez bir ayakkabı markasının reklamında oynayacak. Hadise'nin yeni reklamdan alacağı ücret ise 2 milyon TL.

EN BÜYÜK KAZANCI REKLAMLARDAN

Hadise şarkıcılığının yanı sıra Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapıyor. Programdan ciddi para kazandığı bilinen Hadise, son yıllarda ise reklam oyunculuğuna soyundu. Bugüne kadar onlarca reklam filminde gördüğümüz güzel şarkıcının bu defa ünlü bir ayakkabı firmasının reklamı için anlaştığı ileri sürüldü.

Hadise Şan Piliç Reklamı
Hadise oynadığı tavuk reklamından 1.5 milyon TL aldı

PİLİÇ REKLAMINDAN 1.5 MİLYON LİRA KAZANDI

Hadise'nin son oynadığı reklam filmi ise bir tavuk markasına ait. Bu reklamdan 1.5 milyon TL aldığı ortaya çıkmıştı. Hadise'nin önümüzdeki günlerde ayakkabı mağazaları zincirinin yeni reklam yüzü olacağı konuşuluyor.

HADİSE'NİN REKLAM KAZANCI TOPLAM 5 MİLYON TL

Söz konusu ayakkabı markasının firma yetkilileri ile uzun süredir görüşme yaptığı iddia edilen Hadise'nin reklam filmi için 2 milyon TL'ye anlaştığı belirtiliyor. Reklam çekimleri için gelecek hafta içinde kamera karşısına geçmeye hazırlanan Hadise'nin ayakkabı reklamının Nisan ayında televizyonda yayınlanacağı da gelen söylentiler arasında. Öte yandan Hadise'nin rol aldığı reklam filmlerinden kazandığı toplam paranın ise 5 milyon TL olduğu iddia ediliyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×