Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Hamdi Alkan: Üç hanım büyütüyorum

Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan, başarılı komedyen ve yönetmen Hamdi Alkan, önceki gün eşi Selen Görgüzel ile birlikte bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Eşi Selen Görgüzel'in YGS sınavından tam puan aldığını açıklayan Hamdi Alkan, "üç hanım büyütüyorum" diyerek herkesi şaşırttı.

Hamdi Alkan: Üç hanım büyütüyorum
Bir dönem televizyon ekranlarında yaptığı komedi programları ile ilgiyle takip edilen, ancak uzun süredir ekranlardan uzak kalarak kariyerine yönetmenlikle devam eden Hamdi Alkan, önceki gün bir alışveriş merkezinde, eşi Selen Görgüzel ile birlikte görüntülendi.

Eşi Selen Görgüzel ile birlikte alışveriş yaparken görüntülenen Hamdi Alkan, kendisini görüntüleyen habercilerin sorularını yanıtsız bırakmadı. Alkan, "eşim YGS sınavından tam puan aldı, üç hanım büyütüyorum diyerek herkesi şaşırttı.

Sözlerine devam eden Alkan, "Yoğun iş temposundan fırsat bulduk. Eşimle kutlama yapıyoruz" ifadelerini kullandı. Habercilerin, "Neyi kutluyorsunuz?" sorusuna ise; "Kızlarım ve eşim YGS'de yüksek puan aldılar. Üç hanım okutacağım. Büyük destek bekliyorum. Nasıl finanse edeceğim onu düşünüyorum. Okuyalım, okutalım. eğitim şart." diyerek herkesi güldürdü.

Selen Görgüzel: Psikoloji okumak istiyorum!

Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmayan Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, "YGS'de 200 puan aldım. Baraj 180. Hiç çalışmamıştım. Haziranda LYS'ye gireceğim, psikoloji okumak istiyorum" açıklamasını yaptı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×