Öne Çıkanlar feto wikipedia erişime neden kapatıldı 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

Hepsi grubu müziğe geri dönüyor

Bir dönem gençlerin vazgeçilmez müzik gurupları arasında yer alan "Hepsi" gurubu tekrar müzik listelerine dönmeye hazırlanıyor. "Hepsi" gurubunun üyelerinden Yasemin Yörük, "Hepsi" gurubu olarak tekrar ekranlara döneceklerinin mesajını verdi. Ancak gurupta Gülçin olmayacak. Detaylar haberimizde...

Hepsi grubu müziğe geri dönüyor
"Hepsi" grubu olarak başarılı projelere imza atan, gurup üyelerinden Yasemin Yörük, "Hepsi" grubu olarak tekrar müzik listelerine döneceği mesajını verdi.

Gülçin gurupta olmayacak!

Bir dönemin gençler tarafından vazgeçilmez müzik guruplarından biri olan "Hepsi" Gülçin'siz yoluna devam edecek.

Türkiye'ye damga vuran müzik grubu Hepsi'nin başarılı üyesi Yasemin Yörük'ten bomba açıklamalar geldi. Başarılı şarkıcı Yasemin Yörük, gruptan ayrılan ve kendi solo albüm çalışmalarını gerçekleştiren Gülçin Ergül hakkında da önemli açıklamalar yaptı.

Yola 3 kişi devam edecekler!

Başarılı oyuncu Seda Bakan’la beraber Yeniköy’de objektiflere yansıyan Yürük, gruptan ayrılarak solo albüm çalışmaları yapan Gülçin Ergül için konuştu. Eski arkadaşlarıyla görüşmediklerini ifade eden Yürük, "Barışmak gibi bir şeye gerek duymuyoruz. O kendi yolunda ilerliyor" diyerek yola 3 kişiyle devam edeceklerini dile getirdi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×