Bu haber kez okundu.

Hülya Koçyiğit'ten Sevindirici Haber

Yakalandığı akciğer kanseri sebebiyle Amerika'da ameliyat olan sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit Türkiye'ye döndü. Çocuklarının işlettiği bir otelde Cenk Eren konserini izleyen Koçyiğit iyi olduğunu söyledi.

Yeşilçam'ın duayen sanatçılarından Hülya Koçyiğit sevelerinin yüreğine su serpti. Geçtiğimiz mayıs ayında akciğerindeki kanSerli bölge için Amerika'ya giden ve Burada ameliyat olan Hülya Koçyiğit bir kaç günlüğüne de olsa Türkiye'ye döndü.

ELİNİ ÖPRTÜ

Hülya Koçyiğit, Selim Soydan, Ender ve Gülşah Alkoçlar ile birlikte çocuklarının işlettiği bir otelde Cenk Eren konserini izledi. Kendisini izlemeye gelenler arasında Hülya Koçyiğiti de gören Eren, Koçyiğit'in yanına gidip elini öptü ve "ne iyi ettiniz de geldiniz, bizi çok mutlu ettiniz, harika görünüyorsunuz" dedi.

SELFİE İSTEKLERİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Cenk Eren'e hemen hemen tüm şarkılarında eşlik eden Hülya Koçyiğit, gece sonunda kendisi ile selfie çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı. Birçok hayranı ile selfie yapan ve tebessümü yüzünden hiç eksik olmayan Hülya Koçyiğit, bu görüntüsü ile kendisin seven herkesi mutlu etti.

"DÜN GELDİK YARIN DÖNÜYORUZ"

Konser öncesi, kendisine hoşgeldiniz diyen basın mensuplarıyla sohbet eden Hülya Koçyiğit, dün geldiğini ve yarın da geri döneceğini söyledi. Kısa bir tatil olacağını, aslında oteli işleten çocuklarına hayırlı olsun ziyareti gibi düşünülebileceğini ifade etti.

"DUALARLA SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM"

Sağlığıyla ilgili de açıklama yapan başarılı sanatçı, çok önemli bir operasyon geçirdiğini , sevenlerinden dua istediğini belkide bu dualarla sağlığına kavuştuğunu söyledi. Kendisine dua eden herkese teşekür eden Koçyiğit, "Çok şükür sağlığım yerinde. Ciğerlerimin tekrar eski işlevini yapar hale gelmesi için yürüyüş yapmam gerekiyor. Yüzmem gerekiyor. Ciğerlerimi tekrar genişletmem gerekiyor. Bu da biraz zaman alacak bir şey." dedi

TEKRAR SAHALARA DÖNECEK MİSİNİZ?

Bir muhabirin "Sahalara dönecek misiniz tekrar?" sorusuna gülümseyerek "Sağlığımız el verdiği müddetçe her zaman" yanıtını verdi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×