Bu haber kez okundu.

İbrahim Erkal'ın son durumu ne kardeşi acı haberi verdi

İbrahim Erkal öldü haberleri üzerine kardeşi sanatçının son sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı. Ünlü şarkıcının sağlık durumuna ilişkin son gelişmeleri aktaran Abdullah Erkal, İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönündeki haberlerin asılsız olduğunu, kardeşinin makinelere bağlı olarak yaşadığını açıkladı.

Türkiye'nin sevilen sanatçılarından İbrahim Erkal evinin otoparkında yerde yatar halde bulunarak hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede yapılan kontrollerde beyin kanaması teşhisi konulan İbrahim Erkal için tüm umutlar tükendiği halde eşi Filiz Akgün'ün isteğiyle beyin ameliyatı yapılmıştı. Fakat ameliyatın ardından Erkal'ın sağlık durumunda iyiye giden bir değişiklik olması. İbrahim Erkal'ın beyninde oluşan ödem küçülmediği gibi makinelere bağlı bir şekilde hayata tutunuyor.

Kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren İbrahim Erkal'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruması üzerine sosyal medya sitelerinde ve bazı internet haber sitelerinde öldüğü yönünde haberler çıkmaya başladı. İbrahim Erkal vefat etti iddiaları üzerine son açıklama kardeşi Abdullah Erkal'dan geldi.

Türkiye'den dua bekliyoruz

Komada olan İbrahim Erkal'ın kardeşi Abdullah Erkal yaptığı açıklamada herkesten dua beklediklerini söyledi. Erkal kardeşinin durumu ile ilgili olarak şu an yoğun bakımda uyutulduğunu ifade ederken, "Türkiye halkından dua bekliyoruz. İkinci bir ameliyat bilgisi gelmedi. Sadece uyutuluyor! Beynindeki ödemde, ne bir ilerleme ne de bir gerileme olduğu yönünde haber verildi." şeklinde konuştu.

Karısı Filiz Akgün çaresizce bekliyor

Hastanede ölüm kalım savaşı veren ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Akgün, yaşanan olaydan kısa bir süre önce doğum yapmıştı. Erkal'ın eşinin çaresizlik içerisinde hastanede beklediği belirtiliyor. Beyin ameliyatını gerçekleştiren doktorlar ise ameliyatın ardından 72 saatlik sürenin çok kritik olduğunu açıkladılar. Bu sürenin dolmasına rağmen henüz İbrahim Erkal'ın sağlık durumuna ilişkin bir gelişme olmadı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Neslihan Aydın 10 ay önce

Ibrahim erkal