Öne Çıkanlar feto diyanet işleri başkanı memura ne kadar zam yapılacak 2018 28 nisan survivor ödül oyunu 689 Sayılı KHK ile atılan personellerin tam listesi

İrem Derici'nin Yeni Klibi Dur Yavaş Yayında!

Sevilen şarkıcı İrem Derici, ''Dantel'' albümüne ait üçüncü klip çalışmasını ''Dur Yavaş'' isimli şarkısı için çekti. Klip dijital ve tv kanallarında yayınlandı.

Kısırkaya Kanyonları'nda çekimi gerçekleştirilen klip için çingene kampı kuran İrem Derici, kampta şarkı söyleyerek hayatını sürdüren bir çingeneyi canlandırıyor.

İrem Derici'ye Dur Yavaş şarkısının klibinde 6 dansçı ve 15 kişiden oluşan oyuncu ekibi eşlik ediyor. Klibin yönetmenliğini ilk kez bir müzik videosunun yönetmenliğini yapan Umut Eker yapmış. Klipte İrem Derici'nin partneri ise Hollanda asıllı model Daniel Korsten. Çekimlerinin 16 saat sürdüğü belirtilen 'Dur Yavaş klibi, ülkemizdeki tüm müzik kanallarında ve Youtube gibi dijital kanallarda yayınlandı.

Söz ve müziği Kaan Karamaya'ya, düzenlemesi ise Erhan Bayrak'a ait İrem Derici - Dur Yavaş klip videosu izle yukarıdaki video ekranından izleyebilirsiniz.

İREM DERİCİ DUR YAVAŞ SÖZLERİ

Güldürme nerede görülmüş geri döneni kabullenmek
Hasretten ölsem devrilsem umrunda olmaz
Hadi ordan illa ki bulursun kendine yeni bir ten
Olmazsa utanmadan gülersin başka bir çerçeveden

Yok efendim çok değişmiş
Çok düşünmüş, geceler etmiş
Öyle gelgitlerle bahar gelmez

Dur yavaş, gönül bu sabah tersinden uyanıyor
Cennete öyle kolay medet umma yol buradan geçmiyor
Duygusu neymiş öğrenmelisin artık acıyı derininden
Asıl şimdi sen görmelisin aşkı gerçek sahibinden

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×