Öne Çıkanlar feto Sözleşmeli Personel Alımı nisan aynı enflasyon 2017 KPSS genel kültür Milli Piyango 19 Mayıs

İsmail Türüt Darbe şarkısı klip videosu izlenme rekorları kırıyor!

Karadenizli ünlü türkücü İsmail Türüt, 15 Temmuz Darbe Girişimi ile ilgili bir türkü hazırladı. Kısa sürede büyük beğeni toplayan Darbe şarkısı için darbe görüntülerinden oluşan bir de klip hazırlandı. İsmail Türüt Darbe şarkısı Youtube klip videosu haberimizde.

Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden İsmail Türüt, 15 Temmuz Darbe Girişimiyle ilgili 'Darbe' isimli bir şarkı yaptı ve darbe görüntülerinde oluşan bir de klip yayınladı. 'Çıkarın da idamı asın şu köpekleri' diyen İsmail Türüt'ün Darbe şarkısı sözleri ve Darbe şarkısı klip videosu abchaber.com'da...

Ünlü türkücü İsmail Türüt tarafından hazırlanan 'Darbe' şarkısı 15 Temmuz Darbe Girişimi ile yapılan ilk şarkı ve çekilen ilk klip olma özelliğini taşıyor. İsmail Türüt Darbe türküsü kısa zamanda sosyal medyada binlerce defa paylaşıldı. İsmail Türüt Darbe klip videosu ise Youtube'da binlerce kez izlendi.

İsmail Türüt Darbe şarkısı sözlerinin bir kısmında ''Çevirdiniz millete Tankları tüfekleri Çıkarın şu idamı Asın şu köpekleri...'' diyor. Darbe klibinin 15 Temmuz Darbe Girişiminin simge şarkısı olması bekleniyor.

İsmail Türüt Darbe şarkısı - Asın şu köpekleri klip videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×