Bu haber kez okundu.

İşte Benim Stilim'de Kim Elendi 1Nisan 2016
İşte benim Stilim de her hafta yapılan eleme gecesinde birinci olan kişi 5.000 TL’lik büyük ödülü kazanıyor. Peki bu hafta kim birinci oldu? Kim elendi?

Sunuculuğunu Öykü serter'in üstlendiği, jüri üyeleri arasında Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez yeraldığı, "İşte Benim Stilim"in 1 Nisan gecesi yayınlanan 8. eleme gecesinde en yüksek puanı alarak birinci olan isim Selay Topçuoğlu oldu. Topçuoğlu 5.000 TL'nin sahibi oldu. İşte Benim Stilim'in elenen isimleri ise; Zeynep Vuran ve Berrak Deniz oldu. İşte benim Stilim eleme gecesinde neler yaşandı? Detaylar haberimizde...

Gala gecesinin konsepti Avangart oldu. Yarışmacıların dikkat çekici giyimleri geceye damga vurdu.

TV8 ekranlarının fenomen stil ve moda yarışma programı "İşte Benim Stilim" 8. hafta eleme gecesi, dün gece gerçekleşti. Eleme gecesinde puan sırlamasına göre en yüksek puanı alarak birinci olan isim Selay Topçuoğlu olurken elenen isismler ise; Zeynep Vuran ve Berrak Deniz oldu.

Haftaya Final Yapacak!

Jürisinde Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez yeraldığı Öykü Serter’in sunuculunu yaptığı “İşte Benim Stilim Yeni Sezon Eleme Gecesi”nde Öykü Serter yarışmanın haftaya final yapacağını söyledi.

Yarışmacıları arasında; Özge Sarı, Tuğba ildiz, Zeynep Vuran, Dicle Turgal, Melike Çamlıoğlu, Dilara Rabiya Yaşar, Meral Avcı, Esin Çepni, Yağmur Taktaş, Selay Topçuoğlu, Bahar Candan, Yeşim Aydın, Ayshan Ojaghverdiyeva, Damla Okuklu, Berrak Deniz'in yer aldığı İşte Benim Stilim, haftaya final yapıyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×