Bu haber kez okundu.

İşte Deniz Seki'nin tahliye saati

'Uyuşturucu temin etmek' suçundan 2014 yılında tutuklanan Deniz Seki bugün tahliye oluyor. 2014 yılında cezaevine giren ünlü Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nden bugün tahliye olacak. Sevenleri tarafından sosyal medya üzerinden destek yağıyor. Peki Deniz Seki bugün saat kaçta tahliye olacak?

Deniz Seki’nin manejeri 12.00’den sonra salınma işleminin gerçekleşeceğini duyurdu.

2 Şubat 2009 tarihinde ‘uyuşturucu temin etmek’ suçundan tutuklanan ve ilk duruşmasına kadar hapiste kalan Deniz Seki, duruşma sonrası tahliye edilmişti. Hakkında ikinci kez dava açılan Deniz Seki, 6 yıl 3 ay hapis cezası almış ve ortadan kaybolmuştu. Saklandığı dairede 6 Kasım 2014 tarihinde yakalanan Deniz Seki, hapse girmişti.

DENİZ SEKİ'YE DESTEK MESAJLARI SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN GELİYOR

  • metinarolat Son bir gece..Özgürlüğe son bir gece..Suçlu yada değil.. Haklı yada haksız..Verilmiş bir ceza ve o ceza çekildi..Bitti..Son bir gece kaldı Deniz..En uzun gecelerinden biri belkide..Ama o güneş doğacak..Bundan sonra umarım, bütün yaşananlardan çıkartılması gereken bir ders varsa çıkartır, istediğin gibi, seni sevenlerinle birlikte şahane bir hayat yaşarsın..Seni üzecek şeyler, senden uzak olsun.. #denizseki
  • serenserengil Tatlım ,canım , dünya güzelim melek kalplim seni bekliyoruz. ..bak bitti işte kavusuyoruz. . Mutlu günler başlıyor artık .. sana özel programı bile 12.00 ye aldık sırf senin bu anlarını canlı canlı herkese aktarabilirsiniz adına. . mutluluğunu paylaşabimek için. ... Sevdiğin adam bekliyor biz bekliyoruz hadi kapı açılsın versinler seni bize artık

Yaklaşık üç yıldır cezaevinde olan Deniz Seki uyuşturucu ticareti yapmak suçundan tutuklanmıştı. 5 Haziran’da tahliye edilecek olan Deniz Seki yakın çevresine Avrupa'ya gitmek istediğini dile getirdi.

DENİZ SEKİ KİMDİR

1 Temmuz 1970 doğumlu olan Deniz SEKİ İstanbul'da doğmuştur.Babası Antalya'lı olan Deniz SEKİ doğma büyüme İstanbulludur. İlkokulu Maçka Süheyla Artem, orta ve lise eğitimimi de yatılı olarak Çamlıca kız Lisesi'nde okumuştur.TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılmıştır. Ancak 1993 senesinde Melih Kibar'la tanışan Deniz Seki'nin sanatçılık kariyeri bu zamanda başlamıştır.1997 yılında, 1. albümü olan "Hiç Kimse Değilim" dinliyenleriyle buluşturmuştur..Deniz Seki ünlü olmadan bir evlilik yapmıştır. 1989 yılında oyuncak fabrikası sahibi olan Turhan Başaranoğlu ile evlendi üç yıl evli kaldıktan sonra boşandı. Müzisyen Hüsnü Şenlendirici ile birlikte oldu. Deniz Seki 2013 yılında turizmci Faruk Salman ile nişanlandı. Halen bu ilişki devam etmektedir.

Deniz Seki, 2015 yılında Atv'de oynamakta olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde Deniz Çakır'ın koğuş arkadaşı konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Deniz Seki'nin albümleri

1997 yılında Hiç Kimse Değilim
1999 yılında Anlattım
2001 yılında Şeffaf
2003 yılında aşkların En Güzeli
2005 yılında Aşk Denizi
2008 yılında Sahici
2011 yılında Sözyaşlarım
2014 yılında İz

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×