Bu haber kez okundu.

Kalp krizi geçiren Şafak Sezer'in sağlık durumu nasıl?
Oyuncu ve komedyen Şafak Sezer dün akşam ki Kandil Gecesi'nde Hz. Yuşa Türbesi'ne ziyarete gitti. Türbe çıkışında Üsküdar'daki bir mekana giden Sezer'in bir anda fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Hastanede yapılan tetkikler neticesinde daha önceden de 5 kez kalp ameliyatı geçiren Şafak Sezer'in kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı. İki gün hastanede kalacak olan Şafak Sezer'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Eşinin bir an bile yanından ayrılmadığı Şafak Sezer'in tedavisi Acıbadem Hastanesi'nde devam ediyor.Şafak Sezer’in sağlık durumuyla ilgili Acıbadem Kadıköy Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Dağdelen yazılı bir açıklama yaptı.

Şafak Sezer’in 3 Mayıs 2016 Salı günü akşam saatlerinde hastaneye göğüs ağrısı ile başvurduğu vurgulanan açıklamada, “Hastamız Şafak Sezer, dün akşam göğsünde sıkıntı hissi ve çarpıntı şikayeti ile Acıbadem Kadıköy Hastanesi Acil Servisi’ne başvurmuştur. Acil Servis’te yapılan ilk tıbbi inceleme sonrasında uygulanan ilaç tedavisiyle rahatlatılmıştır. Bugün yapılan koroner anjiyografi (el bileğinden anjiyo) işlemi sırasında bir kalp damarına stent takılarak daralan kalp damarı açılmıştır. Klinik olarak tamamen iyi durumda olan hastamız Şafak Sezer, bu akşam taburcu edilmiştir” denildi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×