Öne Çıkanlar feto 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi wikipedia erişime neden kapatıldı 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

Kenan Sofuoğlu'nun hastanelik olduğu atlayışın videosu yayında!

Türkiye'nin dünya şampiyonu motorsiklet yarışçıcı Kenan Sofuoğlu talihsiz bir kaza geçirdi. Villasının üçüncü kat penceresinden havuza atlayan sporcu ayağını burktu ve hastaneye kaldırıldı.

Kenan Sofuoğlu'nun hastanelik olduğu atlayışın videosu yayında!

Dünya şampiyonu motorsiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, Sakarya'nın Serdivan İlçesi'ndeki villasında bulunan havuza girmek için kendisine ilginç bir yöntem seçti. Bir anlamda macera aradığını düşündüğümüz Kenan Sofuoğlu, villasının 3. katındaki pencereden bir anda kendini boşluğa bıraktı. Ancak tam da bu sırada ayağını burkan Sofuoğlu soluğu hastanede aldı.

Gittiği özel bir hastanede tedaviye alınan Kenan Sofuoğlu'nun burkulan ayağı sarıldı. Olayın ardından Kenan Sofuoğlu havuza atlayış videosunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Sofuoğlu paylaşımına; ''Annem basta olmak üzere bir cok kişi neden diyor?? Nedenmi? Sadece seviyorum.. Many people ask why you do this kind of things..you know why? I just love it..'' notunu yazdı. Sofuoğlu'nun havuza atladığı anları gösteren bu video ise sosyal medyada izlenme rekorları kırdı.

KENAN SOFUOĞLU'NUN HAVUZA ATLADIĞI O ANLARÖte yandan şampiyon motorsikletçinin sağlık durumunun iyi olduğu ve yarışlara katılamayacak kadar bir sorunun olmadığı öğrenildi. Abchaber.com ailesi olarak Dünya Motorsiklet Yarışları Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'na geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor ve sizleri de Kenan Sofuoğlu havuza atlama videosu ile başbaşa bırakıyoruz.

NOT: Kenan Sofuoğlu'nun havuza atlayışını gösteren videonun orijinali kendisinin Instagram hesabındadır. İzlediğiniz video Sofuoğlu'nun Instagram hesabından indirilmiş olup talep edildiği takdirde sitemizin sunucularından kaldırılacaktır. İletişim için: info@abchaber.com

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×