Bu haber kez okundu.

Kerimcan Durmaz'ın aylık geliri ortaya çıktı
Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın aylık kazancı herkesin dilinde. Magazin dünyasının gündeminden düşmek bilmeyen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'ın bir ayda kazandığı para dudak uçuklatıyor.

DJ'liğe başladıktan sonra adeta para basmaya başlayan Kerimcan Durmaz'ın daha önce ortaya çıkan iddialara göre aylık 200 bin TL'nin üzerinde kazanç sağladığı ortaya çıkmıştı. Kariyerinde hızla yükselmeye devam eden Kerimcan Durmaz'ın kazancı Temmuz ayında ise katlandı.

Temmuz ayı içerisinde 10 ayrı mekanda 46 defa sahneye çıkan Kerimcan Durmaz'ın Temmuz ayı kazancının 600 bin TL olduğu iddia ediliyor. İddialara göre Kerimcan Durmaz'ın kazancındaki en büyük payı ise Hadise'nin Bodrum'daki beach kulüpten sağladığı belirtiliyor. Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'ün işlettiği mekanda Durmaz, Temmuz ayında 12 kez sahne almış ve bunun karşılığında da 180 bin TL ödenmiş. Peki Kerimcan Durmaz kimdir?

KERİMCAN DURMAZ KİMDİR?

Periscope ile hayatımıza dahil olan Kerimcan Durmaz, milyonların gönlünü fethetmeye devam ediyor. Önce Periscope daha sonra Snapchat ile nam salan Kerimcan Durmaz'ın hayranları onu birçok sosyal medya mecralarından sıkı takibe alıyor. DJ'lik yapan Kerimcan Durmaz bununla da kalmayıp çaldığı şarkılar da bir de twerk yaparak hayranlarının beğenisini topluyor.

Kerimcan Durmaz 1994 Doğumlu, Akrep burcu. Daha şimdiden milyonların takibe aldığı Kerimcan Durmaz, her hafta farklı yerde sahne alıyor.  Kariyeri bununla da kalmıyor. Kendisi aynı zamanda MAC adlı markada çalışan bir make up artist. Üstelik herşey de olduğu gibi bunda da çok başarılı.

Seyahat etmeyi de oldukça seven Durmaz, gittiği her yeri tek tek hayranlarıyla paylaşmayı da ihmal etmiyor. Özellikle genç kızların beğenisi toplayan Kerimcan Durmaz, kendine özel replikleriyle de dikkat çekiyor.  Bir türlü sonu gelmez özelliklerinden biri se alışveriş tutkunu olması. (VATAN)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×