Bu haber kez okundu.

Kısmetse Olur'un yeni yarışmacıları belli oldu
Kanal D'de ilk sezonunda büyük skandallar yaşanan Seda Akgül'ün sunuculuğundaki Kısmetse Olur 2. sezonu bugün başladı. Yeni yarışmacıların yer aldığı programdaki isimler ise merak konusu oldu. Peki Kısmetse Olur'un yeni yarışmacı isimleri kimler? Kısmetse Olur evine bugün giren ve önümüzdeki günlerde hangi olaylara damgasını vuracağı merak edilen gelin ve damat adaylarının isimleri şöyle;

Kısmetse Olur Gelin adayları: Deniz Bozkurt, Didem Delen, Gamze Göktürk, Hazal Babalık, Merve Yurdakul, Rabia Karaca, Serap Gürbüz, Aycan Varış.

Kısmetse Olur Damat adayları: Aykut Alagöz, Ceyhun Durdu, Gökhan Sara, Onur Demirbaş, Semih Kurtulmuş, Adnan Kızıltaş, Şahin Nart, Tolga Kulakçı.

1. SEZONDAN İKİ YARIŞMACI KATILDI

Kısmetse Olur'un birinci sezonundan iki ismin katıldığı açıklanmasıyla birlikte herkes şok yaşadı. Zira bu kişilerden birisi büyük bir skandal yaşanmasına neden olan Semih Kurtulmuş. Diğer ise Adnan Kızıltaş. Hatırlayacağını üzere Semih'in Murat ile bir ses kaydı ortaya çıkmıştı. Semih'in Murat'a kız ayarlayarak alem yaptıklarını ortaya çıkaran bu kasetten sonra bir de grup seks iddiaları bardağı taşıran son damla olmuştu. Adnan Kızıltaş'ın ise gayri meşru bir çocuğunun olduğu iddiası yarışmada büyük yankı uyandırmıştı. Peki Kısmetse Olur'un yeni yarışmacıları kimler? İzdivaç evinin yeni gelin ve damat adaylarını yakından tanıyalım.

KISMETSE OLUR 2. SEZON GELİN ADAYLARI KİMLER?

DENİZ BOZKURTFotoğraflarında neşeli ve daima güler yüzlü olarak gözüken Deniz Bozkurt, hayatı yaşamasını bilen ve kendini şımartacak birisini arıyor. Doğal ve sade kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Bozkurt'un kollarındaki dövmelerde oldukça etkileyici. ''Sevdim ama aşık olmadım'' diyerek yeni bir aşk aradığını ifade eden Deniz Bozkurt'un Kısmetse Olur evinde aradığını bulup bulamayacağı ise merak konusu.

DİDEM DELENAcun Ilıcalı'nın hazırladığı bir yarışmaya da katılmış olan Didem Delen, 33 yaşında. Güzelliği ile daha ilk andan dikkatleri üzerine çekmeyi başaran gelin adayına Kısmetse Olur evinde çok talip çıkacağa benziyor. İstanbul'da dünyaya geldiği öğrenilen Didem Delen solistlik yapıyor.

GAMZE GÖKTÜRKKısmetse Olur evine oyuncak bir bebekle giren Gamze Öztürk, anne olmak isteyen yarışmacılardan birisi. İyi niyetli yapısını daha ilk dakikalarda belli eden Öztürk'ü damat adayları çok beğendi. Hatta Onur daha ilk andan yakınlaşma sinyalleri vermeye başladı bile.

HAZAL BABALIKKendisini gerçek laz kızı olarak niteleyen Hazal Babalık tam bir Karadeniz kadını. İnatçı bir yapıya sahip olduğunu ima eden Babalık, Kısmetse Olur evinden horon tepmeyi bilen birisi ile evlenmek istediğini açıkladı. Aradığı damat adayının esmer veya kumral olduğunun altını çizen Hazal Babalık üniversite mezunu olan adaylardan birisi.

MERVE YURDAKULTelevizyon izleyicilerinin ismini Ana Ocağı isimli yarışmadan bildikleri Merve Yurdakul, bugüne kadar pek çok yarışmaya katıldı. Ancak hiçbirisinde başarılı olamayan yarışması son olarak şansını Kısmetse Olur evinde denemeye karar verdi. 1986 yılında dünyaya gelen ve modellik yaptığı belirtilen Yurdakul'un yarışmanın Cast ürünlerinden birisi olduğu ifade ediliyor.

RABİA KARACABir meslek sahibi olmadığı öğrenilen Rabia Karaca, Kısmetse Olur 2. sezonunun yeni yüzlerinden birisi. Para pul gibi şeylerde gözünün olmadığını ifade eden Rabia, aşk evliliği istediğini de üzerine basa basa söylüyor. Saf aşkın var olduğuna inanan Karaca, mutfak işlerin de ise kendisinin oldukça hünerli olduğunu belirtiyor.

SERAP GÜRBÜZKısmetse Olur yarışmasının en dikkat çeken yeni yarışmacılarından birisi de Serap Gürbüz oldu. Sosyal medyadan bol bol fotoğraflarını paylaşan Gürbüz'ün göbeğindeki piercing ise kimsenin gözünden kaçmadı. 4 yaşında olan köpeği Çakıl ile birlikte yaşadığını söyleyen Gürbüz, köpeğini insanlardan daha çok sevdiğini ve herkese güvenmediğini açık açık ifade ediyor. Serap Gürbüz'ün izdivaç evindeki herkesin dikkatini çekeceğini söylemeden geçemeyeceğiz.

AYCAN VARIŞGüzel fiziği ile damat adaylarının dikkatini üzerine çeken Aycan Varış, maço bir damat adayı aradığını ve herşeyine karışılmasını istediğini söyledi. Evleneceği kişinin kendisini çalıştırmak istemediği takdirde evinin kadını olabileceğini de ifade eden Aycan Varış'ın en büyük dileği ise kalbinin prensini bulmak.

KISMETSE OLUR 2. SEZON DAMAT ADAYLARI KİMLER?

AYKUT ALAGÖZKısmetse Olur evinin ilk damat adayı Aykut Alagöz, 1.93 cm boyunda ve 25 yaşında. Üniversite mezunu olan Aykut Alagöz'ün mesleği ise mankenlik ve modellik. Şarkıcı Seda Ören'in bir klibinde de rol aldığı öğrenilen Alagöz, yarışmayı kazanmak için elinden gelenin en iyisini yapacağını ve kalbinin prensesini almadan bu evden çıkmayacağını ifade etti.

CEYHUN DURDUKısmetse Olur evinin yeni damat adayları arasındaki yerini alan Ceyhun Durdu, yakışıklılığı ve fiziği ile gelin adaylarının gözünden kaçmadı. Spor Öğretmeni olduğunu belirten Durdu, yarışma sonunda aradığı aşkı bularak evlenmek istediğini söyledi.

GÖKHAN SARAKişilik olarak oturaklı ancak bir o kadar da cilve yapan kadınlardan hoşlandığını açıklayan Gökhan Sara, kadınların hep kendisinin peşinden koştuğunu ifade etmekten çekinmiyor. İstanbul'da yalnız yaşadığını belirten Sara, Başak burcu ve kendisini dağınık birisi olarak niteliyor. Evleneceği gelin adayının ise önce annesi tarafından beğenilmesi gerektiğinin de altını çiziyor.

ONUR DEMİRBAŞEvleneceği kadını ilk önce annesinin beğenmesi gerektiğini söyleyen damat adaylarından birisi de Onur Demirbaş. Mutfakta güzel yemek yapan marifetli bir gelin adayı aradığını belirten Onur Demirbaş, Trabzon'da doğmuş. Annesinin ısrarları üzerine yarışmaya gelen Demirbaş, eşinin çalışmasını istemiyor. Son derece kıskanç olduğunu sözlerine ekleyen Demirbaş, bu konuda oldukça hassas olduğunu da söylemekten çekinmiyor.

SEMİH KURTULMUŞ (1. Sezon yarışmacısı)Kısmetse Olur'un ilk sezonunda da boy gösteren Semih Kurtulmuş, 2. sezon yarışmacıları arasında. Maço edalarıyla hareket eden Kurtulmuş'un geçen yıl ortaya çıkan ses kaydı ise yarışmada skandala neden olmuştu. 25 yaşında tekstil işiyle uğraşan Kurtulmuş ayrıca erkek giyim üzerine bir mağaza sahibi. Evleneceği kadının doğal olmasını isteyen Kurtulmuş bakalım bu sezonda yeni skandallara imza atacak mı?

ADNAN KIZILTAŞ (1. Sezon yarışmacısı)Yarışmanın önceki sezonunda evlilik dışı çocuğu olduğu iddiasıyla ortalığın karışmasına neden olan Adnan Kızıltaş, Kısmetse Olur'un yeni sezonunda da yer alıyor. Kendisinin iş adamı olduğunu söyleyen Kızıltaş'ın aslında slip mayoları ile poz veren ikinci sınıf bir manken olduğu iddiaları dolaşıyor. Ceyda Kırıcı ile aşk yaşayan ve tam da bu sırada çocuk skandalı gündeme gelen Kızıltaş'ın bu sezon yarışmaya neden dahil edildiği ise merak konusu.

ŞAHİN NARTKarşısındaki insana güvenmediğinde delirdiğini ve hatta paranoyak bir kişiliğe büründüğünü ifade eden Şahin Nart, evleneceği kadının kendi ayakları üzerinde durmasını bilen birisi olması gerektiğini dile getiriyor. Aşık olmadan evlilik de olmaz diyen Nart'ın mesleği ise uzman satış danışmanlığı. İstanbul'da hayatına devam eden Şahin Nart Oğlak burcu.

TOLGA KULAKÇI'Çok yakışıklıyım' diyerek Kısmetse Olur'un daha ilk saatlerinde havasını basan Tolga Kulakçı, kendisi gibi yanında olacak kadının da çekici olmasını istiyor. İstanbul'da hayatını sürdüren Tolga Kulakçı, bakımsız kadından hoşlanmadığını aktarıyor. Güzelliğin ilişkide şart olduğunu belirten Kulakçı, güven sadakat ve güzellikten asla taviz vermeyeceğinin de altını çiziyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
bahar aygün 1 yıl önce

didem ve adnan bir birine çok yakışıyolar