Öne Çıkanlar feto Harran Üniversitesi açığa alınan polisler turk hava yollari ödül oyunu 7 haziran

Levent Kırca'nın 70 bin TL'lik borcunu sildi

Bir döneme damgasını vuran ve 7'den 70'e herkesin gönlünde taht kuran usta oyuncu Levent Kırca'nın ani ölümünün ardından çocuklarının "reddi miras" davası açması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu haberin ardından Levent Kırca'nın yüklü miktarda borcu olduğu konuşulmaya başlandı.

Levent Kırca'nın 70 bin TL'lik borcunu sildi
Ölümünün ardından çocuklarının 'reddi miras' yapması ile ardında yüklü miktarda borç bıraktığı konuşulan Levent Kırca'nın bir işadamına da 70 bin tl'ye yakın borcu olduğu öğrenildi. İsminin açıklanmasını istemeyen işadamı Levent Kırca'nın ona olan 70 bin TL borcu almayacağını açıkladı.

Usta sanatçının ölümünün ardından yaşanan bu olaylardan rahatsızlık duyduğunu belirten ve isminin açıklanmasını istemeyen işadamı, Kırca'nın kendisine olan 70 bin TL'lik borcunu talep etmekten vazgeçti.

Merhum sanatçının çocuklarının "reddi miras" davası açmasının ardından İzmir'li bir hayranı Kırca'nın borçlarına ve mirasına talip olduğunu açıklamış, gündemde büyük yankı uyandırmıştı.

Yaşanan gelişmelerin ardından Kırca'nın oğulları Oğulcan ve Özdeş, babalarının borçlarına ve mirasına sahip çıkmaya karar verdiler.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×