Bu haber kez okundu.

Leyla Lydia Tuğutlu kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı
Şu sıralar yeni başlayan "Tatlı İntikam" dizisinde Furkan Andıç'la başrolleri paylaşan Leyla Lydia Tuğutlu, hakkında bilinmeyenleri anlattı. Tuğutlu, romantik komedi dizisi olan "Tatlı İntikam"da rol arkadaşı Furkan Andıç'la büyük bir uyum yakaladıklarını söylüyor.

Leyla Lydia Tuğutlu hakkında bilinmeyenler!

"Kiralık Aşk" dizisinden "Tatlı İntikam" için mi ayrıldınız?

"Kiralık Aşk"a zaten konuk oyuncu olarak girdim. İz, şimdiye kadar oynamadığım bir karakterdi. Konuk oyunculuğun hiç bu kadar uzun süreceğini de düşünmemiştim. Karakterim çok büyük ilgi gördü. "Tatlı İntikam" için teklif gelince, diziden ayrıldım. Ama muhtemelen teklif gelmeseydi, "Kiralık Aşk"a birkaç bölüm daha devam ederdim.

"Tatlı İntikam" dizisinde genç ve güzel Pelin olarak izleyici karşısına çıktınız. Biraz da sizden dinleyelim Pelin'i?

Pelin, prenses gibi büyümüş, şımarık olduğunun hiç farkında değil. Pelin'in hayatta her şey istediği gibi gitmiş. Evi, arabası alınmış. Pelin'in annesi ve babasının arasında bitmeyen bir aşk var. Pelin de babası gibi bir adam arıyor aslında. Tolga'nın o adam olduğuna çok inanıyor. Ancak ikisi de çok zıtlar. Pelin bağlı, diğeri özgür bir adam.

Pelin'in nişanlısı Tolga, evlendikten hemen sonra bir aylığına Avrupa Kupası için yurtdışına gitmek istiyor. İyi ki evlenmemiş Pelin, Tolga ile...

- Öyle erkekler, gerçek hayatta var. Öyle ilişki yaşayan çiftler de var, birbirlerinin hayatına müdahale etmeyen... Ama Pelin öyle bir kız değil. Çok sevgi ve ilgi isteyen bir kız.

"Tatlı İntikam"ı kendi kariyerinizde nasıl bir yere koyuyorsunuz?

- Bu dizinin benim için doğru tercih olduğunu düşünüyorum. İyi ki 'evet' demişim. Oyunculuk anlamında da başka bir tür oynamış oldum. İlk komedi deneyimim "İçimdeki Ses"ti. Böyle bir dizi istiyordum. Doğru zaman da doğru iş geldi.

Romantik komedide oynamak nasıl bir duygu?

- Jennifer Aniston ve Cameron Diaz gibi isimlerin yer aldığı romantik komedileri yıllarca izledim ve birinin içerisinde yer almayı çok istiyordum. Çünkü romantik komedi, saçmalama özgürlüğü tanıyor oyuncuya ve bu da çok güzel bir avantaj.

Rol arkadaşınız Furkan Andıç ile nasılsınız?

- Çok mutluyuz ve iyi çalışıyoruz. İkimiz de oyunculuk dersi alıyoruz. İlk olarak orada tanıştık. İlk tanıştığımız da yabancılık çekmediğim nadir insanlardan. Karakter olarak çok benziyoruz. İkimiz de çok disiplinliyiz, gülmeyi seviyoruz ve komiğiz. Hiç sıkıntı yok. Çok iyi bir yol arkadaş oldu benim için.

Dizinin önümüzdeki bölümlerinde neler olacak?

- Tankut'un bir şartı var. Eğer Pelin onu kabul ederse gelişen olayları göreceğiz. Tankut tatlı tatlı intikamını alacak.

Pelin ile Tankut yeni bir gençlik idolü olur mu?

- Olsunlar, çok da sevinirim. İnsanlar yeni yüzler ve yeni şeyler arıyor. Bizimle beraber bunun heyecanını yaşamaları çok güzel. Dizinin yeni bölümlerini merak ediyorlar, internette yorumlar yapıyorlar. Her şey çok güzel gidiyor.
 

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

Tescilli güzel ve başarılı oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989 tarihinde, Berlin'de dünyaya geldi. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızı olan Tuğutlu, İlk okula Türkiye'de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı.
 

Furkan Andıç Kimdir?

Başarılı oyuncu Furkan Andıç, 4 Nisan 1990 tarihinde, İstanbul'da dünyaya geldi. Boşnak anne ve Trabzonlu babanın oğlu, 3 kardeşin ortancası olarak dünyaya gelmiştir. Andıç, İlkokulu ve liseyi Ataşehir'de okudu. 2007 yılında liseden mezun olduktan sonra Ukrayna'ya gitti. Ukrayna'da Kiev Politeknik Üniversitesi'nde ilk sene hazırlık ve dil eğitimi aldı. İkinci senesinde ise ekonomi bölümünde okudu. Eğitim sistemindeki denklik koşulu yüzünden İstanbul'a dönmek zorunda kaldı.


 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×