Bu haber kez okundu.

Meğer Linet'in Fransız nişanlısı evliymiş!

Magazin dünyası ortaya atılan ve şoke eden bir iddia ile sarsıldı. İddialara göre şarkıcı Linet'in kendisine Porsche marka araba hediye ettiği ve evlilik hazırlıkları yaptığı Fransız iş adamının evli olduğu öğrenildi.

Sevgilisinin evli olduğunu öğrenen ve şoke olan Linet'in ise bunun üzerine 5 aylık nişanlısı Laurent Zaimonovic'i evden kovduğu ve hediye edilen otomobili de iade ettiği belirtildi. Sadece evli olmayan ve bir de çocuğu olduğu söylenen Fransız iş adamı ile Linet, yaklaşık 1 ay sonra dünya evine girecekti.

Linet konuyla ilgili yaptığı açıklamada, nişanlısının tüm gerçekleri telefonda söylediğini ve kendisinden hemen ayrıldığını aktardı. Aldatıldığının da altını çizen şarkıcı 'Üzgünüm ve hala şoktayım'' diyerek şaşkınlığını ifade etti. Peki Linet kimdir?

LİNET KİMDİR?

İsrail'de doğup büyüyen Linet'in tam adı Linet Menaşi'dir. 5 Mart 1975 tarihinde İsrail'in Tel-Aviv şehrinde dünyaya gelen Linet'in annesi Türk Sanat Müziği şarkıcılarından Bursalı Leyla Özgecan'dır. Babası ise İstanbullu Şumuel Menaşe'dir.

İlk müzik albümünü 10 yaşındayken İsrail'de çıkaran şarkıcı Linet, 1993 yılında düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda İsrail elemelerine katılarak ismini duyurma şansını elde etmiştir. Sonrasında ise Türkiye'deki ilk albümünü çıkardı. Linet 4 farklı dilde şarkı söyleyebiliyor. Bunlar Türkçe, İbranice, Arapça ve İngilizce.

Linet'in şarkıcılık alanında ödülleri de bulunuyor. 2013 yılının Fantezi Müzik Yorumcusu, 2015 yılında Türk Müziğini İcra Eden Sanatçı, 2016 yılında En İyi Albüm ve En Kaliteli Kadın Sanatçı ödüllerinin sahibidir.

Ünlü sanatçı şarkıcılığa başladığı günden bu yana 13 albüm yayınladı. Bu albümlerden 6 tanesini İsrail'de 7 tanesini ise Türkiye'de çıkardı. Linet'in albümlerinin isimleri şöyle;

- Birlikte Söyleyelim (İsrail)
- Para Para (İsrail)
- Hayatın Çiçeği, Anne (İsrail)
- Et Libi Koveş (İsrail)
- Linet (1995 - Türkiye)
- Linet'in müzik kutusu (1997 - Türkiye)
- Ölümsüz Aşk (1999 - Türkiye)
- Different Woman (2003 - İsrail)
- Layla (2004 - İsrail)
- Paylaşmak istiyorum (2009 - Türkiye)
- Kalbimin Sahibi Sen (2011 - Türkiye)
- Yorum Farkı (albüm) (2012 - Türkiye)
- Yorum Farkı II (albüm) (2015 - Türkiye)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×