Bu haber kez okundu.

Merve Boluğur şarkıcı oluyor
Geçtiğimiz Ağustos ayında Murat Dalkılıç ile dünya evine giren Merve Boluğur, önceki gün katıldığı bir davette objektiflere yakalandı. Kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Boluğur, eşi Murat Dalkılıç'ı soran gazetecilere, "Murat albüm kayıtlarına başladı, çok çalışıyor. Bakarsınız birlikte düet yaparak sizleri şaşırtabiliriz." yanıtını verdi.

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Merve Boluğur, herkesi şaşırtan açıklamalar da bulunmaya devam ediyor.

Son olarak "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde canlandırdığı "Nur Banu Sultan" karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkan Merve Boluğur, eşi Murat Dalkılıç ile düet yapmaya hazırlanıyor.

Hiç bir projeye "evet" demedi!

Muhtaşam Yüzyıl dizisinden sonra Murat Dalkılıç ile hayatını birleştiren Merve Boluğur, kendisine yöneltilen projeleri reddetmişti. Daha önce şarkı söyleme deneyimi olmayan Boluğur, şimdilerde eşi Murat Dalkılıç ile düet yapmaya hazırlanıyor.

Şarkıcı olma yolunda ilk adımı atmaya hazırlanan Merve Boluğur'un bu kararı eşi Murat Dalkılıç için aldığı öğrenildi.

Boluğur, eşine destek olacak!

Yeni albüm çalışmaları için farklılık arayan Murat Dalkılıç, eşi Merve Boluğur ile bir anlaşma yaptı.

Eşinin sesini beğenen Murat Dalkılıç, kendisinin şarkı söyleyip söylemek istemediğini merak etti. Merve Boluğur'un bu durumu heyecanla karşılamasının ardından farklı bir karar alan Murat Dalkılıç, durumu aranjörüne taşıdı.

Murat Dalkılıç'ın yeni albümünde birlikte şarkı söylemeye hazırlanan ünlü çift'in çok heyecanlı oldukları öğrenildi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×