Öne Çıkanlar feto anneler günü Murat Boz aöf işletme iktisat sınavı soruları ve cevapları 29 nisan aöf işletme soruları cevapları

Merve Sevi sevgilisi ile telefon krizi yaşadı

Merve Sevi ve sevgilisi Cihangir’de bir kafede sohbet ederken görüntülendi. Sevi, tuvalete gittiği sırada sevgilisi onun cep telefonunu kurcaladı ve olanlar oldu.

Merve Sevi sevgilisi ile telefon krizi yaşadı
Güzel oyuncu Merve Sevi, Cihangir’de bir kafede sevgilisiyle birlikte sohbet ederken magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı. Sevi ve sevgilisinin keyfi oldukça yerindeydi. Sevi, masadan kalkarak tuvalete gitti. İşte her şey o anda oldu.

Merve Sevi, tuvalete giderken cep telefonunu masada bıraktı. Sevgilisi, bunu fırsat bilerek Sevi’nin cep telefonunu kurcalamaya başladı. Ancak, gördüğü şeyler pek hoşuna gitmemiş olmalı ki Merve Sevi tuvaletten dönünce sevgilisinin “Sen ne yapmaya çalışıyorsun, beni çıldırtmak mı istiyorsun.” sorusu ile karşı karşıya kaldı.

Şoke olan güzel oyuncu Merve Sevi kısık ses tonuyla “Lütfen rica ediyorum bağırarak konuşma, herkes bize bakıyor.” diyerek sevgilisini uyardı. Sevgilisinin siniri bir türlü geçmeyince Sevi bir taksiye binerek kafeden ayrıldı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×