Bu haber kez okundu.

Murat Boz Aslı Enver çifti nişanlanıyor mu?
Arkadaşlıkları aşka dönüşen ünlüler kervanına Murat Boz ile Aslı Enver katılmıştı. Kardeşim Benim filmin çekimleri sırasında sette tanışarak arkadaş olan sonrasında ise Instagram'dan karşılıklı ilanı aşk'ta bulunan Aslı Enver ile Murat Boz'un nişanlanacakları haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz günlerde aynı evde yaşamaya başlayan ünlü çiftin evlilik yolundaki ilk adım olan nişan hazırlıklarına başladığı iddia ediliyor.Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre; Murat Boz'un annesi Nurten Boz gelin adayı Aslı Enver'i çok sevmiş. Baba Cafer Boz ise 'Torun görmek için sabırsızlanıyorum. Yetkim olsa, hemen onların nikahını kıyarım' diyerek çiftin evlilik sürecini hızlandırdığı öne sürüldü.

Ünlü şarkıcı Murat Boz'un ailesiyle birlikte sevgilisi Aslı Enver'i istemeye gidecekleri öğrenildi. İsteme tarihini ise Aslı Enver'in belirlediği ve 10 Mayıs tarihini işaret ettiği söyleniyor. Belirlenen tarih Aslı Enver'in doğum günü ve güzel oyuncu o gün 31'nci yaş gününü kutlayacak. Kız isteme merasiminin ardından nişan yüzüklerinin takılacağı belirtiliyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×