Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Murat Boz ile Aslı Enver evleniyor mu?

Aslı Enver ile sette başlayan aşkını dolu dizgin devam ettiren Murat Boz, önceki gün Nişantaşı'nda yürürken objektiflere takıldı. Boz, gazetecilerin evlilik ile ilgili sorularını yanıtsız bırakmadı. Detaylar haberimizde...

Murat Boz ile Aslı Enver evleniyor mu?
Set arkadaşlığını aşka dönüştürerek aşklarını dolu dizgin devam ettiren ünlü çift ne zaman evleniyor? Önceki gün Nişantaşı'nda kameralara takılan Murat Boz, evlilik sorularını yanıtladı. İşte detaylar...

Bir süredir sevgilisi Aslı Enver ile birlikte yaşamaya başlayan Murat Boz, gazetecilerin, "Ne zaman evleneceksiniz?" sorularına, "Henüz düşünüyoruz." şeklinde yanıt verdi. Sözlerine devam eden Boz, hayranlarına da, "Düğün tarihini bizden duymanız daha doğru olur." bilgisini vermeyi ihmal etmedi.

Aşkları dolu dizgin devam ediyor!

Murat Boz Yeniköy'deki evinden sevgilisi Aslı Enver ile geçtiğimiz günlerde yürüyüşe çıkmıştı. Sahil boyu yürüyerek yaz aylarına hazırlık yapan çift karşısında habercileri görünce çok şaşırmış ve "Siz nereden çıktınız" demişti.

Bir muhabirin sık sık 'Kış Güneşi' dizisinin setini ziyaret ettiğini hatırlatarak, konuk oyuncu olarak oynar mısınız? Sorusuna, "Eyvah soruya bak. Kısmetse olur neden olmasın" diyerek açık kapı bırakmıştı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×