Bu haber kez okundu.

Murat Boz Instagram 'dan darbe girişimine tepki gösterdi
Murat Boz instagram hesabından 15 Temmuz Cuma gecesi yaşanan darbe girişimine sert tepki gösterdi. Murat Boz'un 15 Temmuz darbe girişimi karşıtı mesajı şöyle;

''İlk gün de tepkimi ortaya koymuştum bugün de tepkimi ortaya koymaya devam ediyorum. Rica ediyorum nefret kusmayı bırakın artık.

Yukarda yazdıgım işte tam da bu yüzdendi ama görüyorum ki kenetlenmekten ziyade küfür hakaret ve tehdit etmek nefret kusmak daha kabul gören birşey şuan. Tepkisini koyan koymayan her arkadaşım ünlü ünsüz darbe olsun istemez. Darbeye ve buna kalkışan herkese karşı dik durur. Duruyorda.Belirtmek isterm ki tepki koymak için sosyal medyada bir takım paylaşımlar yapılmak zorunda da değil. Ailesi 60 ve 80 darbesini yaşamış biri olarak sorarım sosyal medyadan küfür ve hakaret yagdıran güruha!! 80 lerde internet mi vardı? Bilin ki Ben ve bizler halkımızın devletimizin cumhuriyetimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Sonana kadar #darbeyehayır'Murat Boz darbe karşıtı mesajına bir de görsel ekledi. Ünlü şarkıcının paylaştığı görselde ise, ''Bu alçak darbe girişimi, dili, dini, ırkı, siyasi görüşü farketmeksizin birbirimize daha sıkı kenetlenmemizin, demokrasinin, insan hak ve özgürlüklerinin, cumhuriyetimizin ne denli önemli ve vazgeçilmez olduğunu göstermiştir. Daha iyi, birbirimize daha anlayışlı ve fikir ayrılıklarına tahammüllü bir geleceğe adım attığımıza inanıyorum. Yaşasın Türkiye. Yaşasın Demokrasi. Yaşasın Cumhuriyet.'' ifadesini kullandı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×