Bu haber kez okundu.

Murat Yıldırım sunuculuk işinden ne kadar ücret alacak?

Ekranların en çok izlenen bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster'de sunucu değişikliğine gidildi. Uzun zamandır Selçuk Yöntem'in sunduğu yarışmanın yeni sunucusunun ünlü oyuncu Murat Yıldırım olacağı açıklandı. Bunun üzerine yarışmayı izlemeye devam eden seyirciler Murat Yıldırım ne kadar ücret alacak? diye merak etmeye başladı. İşte Murat Yıldırım'ın Kim Milyoner Olmak İster sunuculuğundan kazanacağı ücretin detayları...

KENAN IŞIK 14 YIL SUNUCULUK YAPTI

Kim Milyoner Olmak İster yarışması televizyon ekranlarında ilk defa 2000 yılında yayınlandı. Programı ilk gününden itibaren sunmaya başlayan Kenan Işık, tam 14 yıl boyunca yarışmanın sunuculuğunu yaptı. Ancak, 2014 Mart ayında yaşadığı talihsiz bir kaza nedeniyle ekranlara veda etmek zorunda kaldı. Kenan Işık'ın yerine sırasıyla Zafer Ergin, İlber Ortaylı, Halil Ergün, Behzat Uygur ve Haluk Bilginer gibi ünlü isimler oturdu. 2014 Eylül ayından bu yana ise Selçuk Yöntem sunuculuk yaptı. Geçtiğimiz günlerde 3 yıldır Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunan Selçuk Yöntem, programdan ayrılacağını açıkladı. Bunun üzerine yarışmanın yapımcıları ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile anlaşmaya vardı.

MURAT YILDIRIM NE KADAR KAZANACAK?

Yarışmanın sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yapacağının açıklamasından sonra herkes alacağı ücreti merak etmeye başladı. Posta'da yayımlanan habere göre, Murat Yıldırım'ın yarışmadan alacağı ücretin aylık 150 bin lira olduğu iddia edildi. Murat Yıldırım, en son Meryem Uzerli ile başrolünü paylaştığı Gecenin Kraliçesi dizisinde oynamış ve bölüm başın 45 bin lira ücret almıştı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×