Bu haber kez okundu.

Nagihan Karadere'nin çıplak fotoğrafları olay yarattı

Survivor ile tanıdığımız Nagihan Karadere'nin çıplak fotoğrafları ortaya çıktı.Eski eşi Uğur Gökçe çıplak resimlerinin çıkmasının ardından şimdide Nagihan Karadere'nin çıplak resimleri ortalığı karıştırdı. Olayın yaşanmasının ardından eski eş Uğur Gökçe resimleri görünce 'Allah belanı versin Nagihan' diyerek saldırdı. Uğur Gökçe ile Nagihan Karadere arasında daha önce de çıplak fotoğraf krizi yaşanmıştı. Yaşanan n ilk olay Nagihan Karadere Survivor'a gidince eşinin yabancı uyruklu bir kadına çıplak resimlerini çekip yollaması ile yaşanmıştı. Bu olayın yaşanmasının ardından Nagihan boşanma kararı almış ve kısa sürede evliklerini sona erdirdiler.

Uğur Gökçe'nin çıplak fotoğrafları internete düşmesiyle beraber ortalık çok karışmıştı.. Nagihan Karadere olaydan sonra tv ekrana çıkıp ağlayarak 'aldatıldığını' ve gereğini yapacağını söylemişti. İlk anda eşinin şantaja maruz kaldığını söyleyip olayın mahkemeye intikal ettiğini anlatmıştı.

Haftaiçi ekranlara gelen Duymayan Kalmasın programında yayınlanan Nagihan Karadere'nin söz konusu çıplak fotoğrafında omzuna dolanan bir erkek kolu görünüyor. Fotoğrafın Nagihan Karadere'nin boşandığı eşi Uğur Gökçe tarafından internete konulduğu iddaa ediliyor

UĞUR GÖKÇE: "MAHKEMEYE GİDECEĞİM" 

Uğur Gökçe ise ortaya çıplak fotoğrafı kızının velayetini almak için kullanıyor. 'Allah belanı versin' diyerek açıklama yapan Uğur Gökçe, yaptığı açıklamada 'Şu andan itibaren hemen mahkemeye gideceğim ve kızımın velayeti için dava açacağım" dedi.

NAGİHAN SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN AÇIKLAMA YAPTI

Nagihan Karadere kendi instagram hesabından internete düşen çıplak fotoğrafa bir açıklama getirdi. Onun iddiasına göre arkada görünen kol boşandığı eşi Uğur Gökçe'ye ait. Fotoğrafı da evlilikleri sırasında kendisi eşine göndermişti. Dediğine göre boşandığı Uğur Gökçe mahrem kareyi kızının velayetini almak için kullanıyor.

NAGİHAN KARADERE BENİ BIÇAKLADI

-"Evde tartışmaya başladık. Bunun üzerine Nagihan bana hitaben bağırmaya başladı. O sırada kızım Arven ağlamaya başladı. Bunun üzerine Nagihan'ın ağzını kapatıp odaya ittim.-Nagihan salona geçtikten sonra da bağınmaya başladı. Ben de kızımı kucağıma alıp odanın kapısını açtım. Nagihan mutfağa gitti kısa süre sonra elinde ekmek bıçağıyla koridora çıktı.-Kızım kucağımda olmasına rağmen Nagihan elindeki bıçağı sağ dizime batırdı. Bıçak kızıma temas etmesin diye sağa doğru döndüm. Nagihan bu kez bıçağı göğsümün üst kısmına batırdı.

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?

Nagihan Survivor eski yarışmacılarından. Survivor'da gösterdiği performansla bütün Türkiye tarafından kısa sürede tanındı. Ayrıca çok hırslı bir yapısı olan Nagihan KARADERE bir milli atlet.

1984 doğumlu olan Nagihan Karadere, Fenerbahçe'nin lisanslı sporcusu ve sürat koşuları branşında birçok yarışmaya katıldı. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Ayrıca aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı. Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.
 

    Avatar
    Adınız
    Yorum Gönder
    Kalan Karakter:
    Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×