Bu haber kez okundu.

Nazlı hamarat hamile fotoğrafını paylaştı? Nazlı Hamarat kimdir?

Bir zamanlar katıldığı yarışma programı "İşte Benim Stilim" ile gümdem olan Nazlı Hamarat hamile fotoğrafını paylaştı, sosyal medya yıkıldı. Peki "İşte Benim Stilim" Nazlı Hamarat kim? Nazlı Hamarat'ın kocasına ne oldu? Detaylar haberimizde...

İşte Benim Stilim Nazlı Hamarat hamile olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Hamarat paylaştığı fotoğrafta, gebeliğinin 31. haftasında olduğunu, hamilelik boyunca vücudunda oluşabilecek çatlatlardan ve selülitlerden çok korktuğunu belirtti. Nazlı Hamarat ayrıca, 9 haftasının kaldığını belirterek, spor yaptığını ve dengeli beslenerek sadece 5 kilo aldığını de belirtti. Fotoğrafa yapılan yorumların çoğu ise "babası kim" şeklinde oldu.

Kocası, başı kesilerek öldürülmüştü

Katıldığı yarışma programı "İşte Benim Stilim" ile Trükiye'nin tanıdığı Nazlı Hamarat, kocasının ölümüyle de çok konuşulmuştu. Hamarat'ın eşi Emir Cevdet Şaşmaz, 2015 Ağustosunda Ukrayna'nın başkebti Kiev'de boğazı kesilerek vahşice öldürülmüştü. O dönem birçok iddia ortaya atıldı. Emir Cevdet Şaşmaz'ın pırlanta kaçakçılığı ve eskort kadın olayları nedeniyle öldürüldüğü söylendi. Tüm bunlar o dönem büyük yankı bulurken Nazlı Hamarat, cinayetin üzerinden birkaç ay geçtikten sonra Aydın Gaffar ile aşk yaşamaya başladı.

Emir Şaşmaz ile olaylı evlilik!

Ekranların vazgeçilmez programı İşte Benim Stilim'de yarışmacı olarak katılan Nazlı Hamarat , Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz 'ın eski eşi çıktı. Nazlı Hamarat eşinden 2012 yılında 'beni teflon tavayla dövdü' diyerek şikayetçi olmuş. Dahası Emir Şaşmaz 'ın parasına üzerine geçirdiğini iddia etmiş. Nazlı Hamarat 'ın olaylı bir evlilik geçmişi bulunuyor. Necati Şaşmaz'ın kardeşi olan Emir Şaşmaz ile evlenen Nazlı Hamarat yapımcılık yapan eski eşine yüklü bir miktar para kaptırmış. Babasından kalan 6 dükkan ile 5 evi satarak Emir Şaşmaz 'a veren Nazlı Hamarat , evlilikleri bozulunca verdiği parayı geri alamamış. 2013 yılında twitter hesabından attığı mesajlarda Emir Şaşmaz için zehir zemberek mesajlar yazmış.

Pana Film'den açıklama

Nazlı Hamarat’ın Necati Şaşmaz’ın kardeşi olan Emir Şaşmaz’ın eski eşi olduğu iddilarına ilişkin Pana Film’den açıklama geldi.

“Son günlerde basında ve internet sitelerinde yer alan “Necati Şaşmaz’ın eski yengesi” merkezli haberler doğrultusunda, aynı konu daha önce de benzer şekilde gündeme getirildiğinde yapmış olduğumuz açıklamayı zorunlu olarak tekrarlama gereği duyuyoruz. Metinlerde bahsi geçen kişilerle Necati Şaşmaz’ın hiçbir akrabalık bağı ve tanışıklığı bulunmamaktadır. Bu asılsız haberlerin bir gerçeğe dayandırılmadan konu edilmemesi hususunda bir bilincin oluşması temennimizdir. Kamuoyuna duyurulur” denildi.

Nazlı Hamarat Kimdir?

1989 Bandırma doğumlu olan Nazlı Hamarat , Ege Üniversitesi Radyo sinema Tv bölümü mezunu. İstanbul'da yaşayıp okula hergün uçakla gidip gelen Nazlı Hamarat lüks kıyafetlere olan düşkünlüğü ile biliniyor. İstanbul'daki sosyetik mekan davetlerinden birinde giydiği 60 bin liralık kıyafetle bir dönem eleştirilerin hedefi olmuştu. 

Şarkıcılık yapmış

Nazlı Hamarat spikerlik denemelerinde başarıya ulaşamayınca şansını şarkıcılıkta da denemiş bir isim. Pitbull ile düet yapacağım iddiası ile bir dönem ortaya çıkmıştı. Ancak elbetteki bunu yapamamıştı. Son dönemde Moda ve tasarım konularına merak saran Nazlı Hamarat , Bu Tarz Benim yarışmasına katılmıştı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×