Bu haber kez okundu.

No 309 dizisinin kötü adamı Kemal Pekser saldırıya uğradı

İzleyicilerin Survivor'dan da tanıdığı yakışıklı oyuncu Kemak Pekser, tatil için gittiği Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde trafikteyken saldırıya uğradı. Neye uğradığını anlamayan Pekser, saldırıyı ciddi bir yara almadan atlattı. saldırgan ise olay yerinden uzaklaştı.

"YÜZÜME ÇOK SERT YUMRUK ATTI"

Kemal Pekser saldırıyı şu şekilde anlattı:

"Ayvalık’ta ailemin yanında tatil yapıyorum. Otomobilimle ilçe merkezinden dönerken, yoğun trafikte 15 yaşlarında bir çocuk motosiklet kullanıyordu. Başında kask olmayan bu çocuk her iki kulağında da kulaklıklar takmıştı. Ben aynı zamanda motosiklet tutkunuyum. Motosiklet camiası olarak özellikle motosiklet kullanıcılarının kask takması konusunda aşırı hassas olduğumuz için süratli motosiklet kullanan çocuğa korna çalarak ikazda bulundum.

Fakat çocuğun kulağında kulaklık olduğu için çaldığım kornayı duymadı. Birkaç kez daha korna çaldım. Son anda fark etti ama korktu. Korktuktan sonra da, toparlanıp bana küfür etti. Bende aracımı durdurdum ve çocuğa yaptığı işin son derece tehlikeli olduğunu anlatmaya çalıştım. Tam o sırada hiç tanımadığım bir şahıs aracımın açık penceresine yaklaşarak yüzüme çok sert bir yumruk attı. Ne olduğunu anlayamadan bana yumruk atan kişi kaçıp, gitti."

"KONUNUN TAKİBİNDEYİM "

Menejerinin ve basın danışmanının gerekli şikayetlerde bulunduğunu belirten Peker, “bana göre son dönemde kötü bir karakteri canlandırdığım için yediğim yumruğun nedeni bu olabilir. Konunun takibindeyiz.” dedi.

Meltem KIZAKLI

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×