Bu haber kez okundu.

Nuri Alço, Oya Aydoğan'ın cenazesinde soyuldu!
Oyuncu Nuri Alço, arkadaşı Oya Aydoğan'ın cenaze töreninde soyuldu. Alço'nun iddiasına göre cenaze kalabalığını fırsat bilen yankesiciler, cebinden yüklü miktarda para aldı. Ünlü oyuncu yaşadıklarını ATV Haber'e anlattı.

Nuri Alço yaşadığı talihsiz olayla ilgili ''O anda işte sırtıma dayanan insanlar arka taraftan demek çarptılar parayı'' dedi. Alço, ''Evi taşımak için benim üzerimde bulunan para. Badana boyacılara verilecek, taşıma insanına verilecek paraydı. Hırsızların olacağını, böyle bir arkamız o kadar kalabalık ki yani açılın diyoruz Orhan Gencebay bir taraftan ben bir taraftan. Ön safta olduğumuz için arkadakiler bastırıyor, hücum ediyor. Arkadakileri geri atıyoruz. Hoca girecek yer açıyoruz.'' dedi.

Nuri Alço,parasının çalındığını fark ettiğinde ise iş işten geçmişti. Kalabalık çoktan dağılmış, yankesiciler kayıplara karışmıştı. Alço kalabalıkta bir insanın parasının çalındığını nasıl hissedebileceğini ifade ederek, ''size çarpan dokunan insanları hissedebiliyor musunuz?'' dedi. 

ATV muhabirinin ''paranızın çalındığını ne zaman fark ettiniz?'' sorusu üzerine Nuri Alço, ''Hayır. Tam oradan çıktım cenazeyi arabaya yükledim, o zaman fark ettim ama olay o anda oldu orada.'' cevabını verdi.

Olayı hemen Orhan Gencebay'a anlattığını söyleyen Alço, cenazeye katılan muhabirlerden kayıtların alındığını ve incelendiğini ancak parayı kimin aldığının henüz tespit edilemediğini ifade etti.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Hasret 5 yıl önce

İnanmıyorum yani o kalabalıkta siz olsanız 5.000 tel arka cebinizde ta sır misiniz? İnanmıyorum Nuri Bey kusura bakmayin