Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Oğuzhan Koç Küçük Esnaf'ın galasına neden katılmadı?

BKM Mutfak oyun ekibinden İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak'ın yazıp yönettiği ve başrollerini paylaştıkları "Küçük Esnaf"ın galası önceki gün gerçekleşti. İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak'ı dostlarının ve rol arkadaşlarının yalnız bırakmazken, Zeynep Koçak'ın eski sevgilisi Oğuzhan Koç galaya katılmadı.

Oğuzhan Koç Küçük Esnaf'ın galasına neden katılmadı?
Oyuncu kadrosunda, İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak ve Gupse Özay'ın yer aldığı "Küçük Esnaf"ın geçtiğimiz gün gerçekleşen galasından gözler Oğuzhan Koç'u aradı. Galaya katılmayarak eski sevgilisi Zeynep Koçak'ı yalnız bırakan Oğuzhan Koç, galaya neden katılmadı? İşte detaylar...

Esk, sevgilisi Zeynep Koçak ve rol arkadaşı İbrahim Büyükak'ın birlikte yazıp yönettikleri "Küçük Esnaf"ın galasına katılmayan Oğuzhan Koç, filmin müziklerini yaparak arkadaşlarına destek verdi.

Muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmeyen Koçak, şu açıklamayı yaptı:

Koçak; "Çekimlerde çok eğlendik. İçimize sinen bir proje oldu."

Kendi yazıp yönettiği "Deliha" filminden sonra yılcızı iyice parlayan ve "Küçük Esnaf" filminde de yer alan Gupse Özay, "Ben memnun değilim, hiç keyifli değildi. İbrahim Bey'le görüşmüyoruz, sette çok büyük kavgalar ettik. İnanılmaz rahatsızım. Buraya zorla getirildim. İlaçlarla ayakta duruyorum." açıklamasıyla tüm konukları güldürdü. Özay, şakalarının ardından duygularını şu sözlerle ifade etti:

Özay; "Muntazam bir yönetmen, harika senaristler ve oyuncularla çalıştım."
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×