Bu haber kez okundu.

Oktay Kaynarca isyan etti 'Şerefsiz, korkak, iğrençsiniz'

İSTANBUL'da yılbaşı gecesi yaşanan terör saldırısına ünlü isimlerden ardı ardına tepki mesajları yapıyor. Bu isimlerden birisi de Oktay Kaynarca. Vodafone Arena saldırısı sonrası ''Uyuma Türkiye'' diyerek terör saldırılarına tepkisini gösteren ünlü oyuncu bu defa Reina'daki saldırıya ilişkin bir paylaşımda bulundu.

Oktay Kaynarca, 39 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısı sonrasında Instagram hesabından başsağlığı mesajı yayımlarken, teröristleri ve terör örgütlerini kast ederek, ''Dünyanın bütün şerefsizleri birlik oldunuz!'' dedi.

Oktay Kaynarca Reina paylaşımı

Ünlü oyuncunun sosyal medyadan paylaştığı Reina saldırısı mesajı şöyle;

"Bu karanlık kadar karanlıklarla sizi doğurup büyütüp, bu dünyayı karartmaya çalışanlar, şimdi gidin çocuklarınızın yüzüne bakın ve deyin ki Biz dün gece gözümüzü kırpmadan Allah adına Allah’ın kullarını hiçbir suçları yokken katlettik ki cennete gidebilelim, dünyayı cehenneme çeviriyoruz ki bize cennet bahşedilsin. Ama unutmayın Allah’ın adaleti bu dünyada yaşattıklarınızı size bu dünyada yaşatmak üzeredir. Sonsuza kadar karanlıklarda kalın ve gün yüzü görmesin soyunuz sopunuz, yedi ceddiniz… Şerefsiz, korkak, cahil, pis, çirkin, iğrençsiniz ve tarihe böyle geçeceksiniz. Savaşın bile bir şerefi namusu vardır ama siz namustan, dinden, kitaptan, imandan bile habersiz büyütülmüş zavallılarsınız. Canımızı yakıyorsunuz, birlik oldunuz dünyanın bütün şerefsizleri birlik oldunuz canımızı yakıyorsunuz ama acılarımız bizi daha da bir arada tutacak ve acımız bizi daha da güçlendirecek, hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz. Milletimizin başı sağolsun."

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×