Özcan Deniz'İn seri katil selfiesi olay oldu
Özcan Deniz'in sosyal medya hesabından "Seri katilimiz varmış, bir selfie de biz çekim" notuyla paylaştığı fotoğrafa tepki yağdı. Gelen olumsuz tepkiler üzerine Deniz, paylaştığı fotoğrafı hemen kaldırdı.

Atalay Filiz'e benzeyen yardımcı oyuncuyla selfie!

Atalay Filiz ile selfie yarışına giren polis memurlarını tiye alan Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay ile halen çekimlerine devam ettiği sinema filmi 'İkinci Şans'ın setinde seri katil Atalay Filiz'e benzeyen yardımcı oyuncuyla çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Paylaştığı fotoğrafa "Seri katilimiz varmış, bir selfie de biz çekim" notunu düşen Deniz, eleştiri yamuruna tutuldu. Olumsuz tepkilerle karşılaşan Deniz, olay fotoğrafı hemen kaldırdı.

Deniz, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafa şu notu ekledi:

"Seri katilimiz varmış, bir selfie de biz çekelim dedik", "Bir yardımcı oyuncumuz... Korktuk sette görünce, ama sıkıntı yok. Huyu benzemesin"

Takipçileri, fotoğraftaki kişinin gerçekten Atalay Filiz olup olmadığını anlamakta güçlük çekerken, bazı kullanıcılar da Özcan Deniz'e tepki gösterdi.

İşte o tepkilerden bazıları!

 

Özcan deniz haberlerinin hiçbirine tıklamayın. Atalay filiz değilmiş benzeriymiş yanındaki boşuna bakmayın yani. Seni bitiricem olum Özcan.

— hani ben demokrattım (@Politikhaneniz) 14 Haziran 2016
 

Özcan Deniz'in çakma Atalay Filiz ile selfie çekmesi?!? Yakında Atalay Filiz ürünleri de çıkar pic.twitter.com/sm1El87Ftn

— mevlut tezel (@mevluttezel) 14 Haziran 2016
 

Özcan Deniz aklı sıra espri yapmış,Atalay Filiz benzeri biri ile selfie çekerek ama olmamış.Konu zaten hassas,ne gerek vardı ?

— fenermurat (@fenermurat) 14 Haziran 2016
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×