Öne Çıkanlar feto 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi wikipedia erişime neden kapatıldı 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

Özgün Senden İbaret şarkı sözleri indir rekor kırıyor

Şarkıcı Özgün yeni şarkısı ''Senden İbaret'' hayranları tarafından çok beğenildi. Öyle ki Google arama sonuçlarında ''Özgün Senden İbaret indir'' araması büyük çıkış yakalamış durumda. İşte Özgün Senden İbaret şarkısı ve Youtube'da yayınlanan video klip...

Özgün Senden İbaret şarkı sözleri indir rekor kırıyor

Pop müzik şarkıcısı Özgün, şimdilerde yeni şarkısı 'Senden İbaret' ile gündemde. Sözlerini Özgün ve Oytun Karanacak'ın yazdığı şarkının bestesi ise Azeri müzisyen Günel Serdarkızı'ya ait. Tolga Kılıç tarafından düzenlenen Özgün'ün yeni şarkısı 'Senden İbaret' Avrupa Müzik Yapım etiketiyle yayınlandı.

Özgün 'Senden İbaret' şarkısı için bir de video klip çekti. Burak Sesli'nin yönetmenliğinde çekilen klipte, şarkıcı Özgün'e model Jelena ve dansçılar eşlik ediyor.

ÖZGÜN SENDEN İBARET ŞARKI SÖZLERİ

Her Şey Sensin Senden ibaret
Aşk Değil Bu Sanki ibadet
Dağlar Taşlar Şahidim Olsun
Sen iste Yeter Ki Ömrüm Al Senin Olsun
An Meselesi Oldu Kalp Durdu Duracak
Yaptığın Reva Mı Söylesin Biri
Sevsen Aşkın içinde Seviye Atlasak
Sonra Dibini Görene Kadar Rahat Durmasak
Bir Evim Olsun Senle Bir Sıcak Yatak
Kabul Derim Her Şeye Gel Ne istersen Olsun
Aşkı Evlilik Gibi Bir Sonuca Bağlasak
Heveslik Değil Kalpte Bir Ömürlük Olsun


ÖZGÜN SENDEN İBARET VİDEO KLİBİ

Özgün'ün yeni şarkıcı 'Senden İbaret' için çektiği video klip, Youtube'da MüzikPlay kanalında Avrupa Müzik Yapım etiketiyle yayınlandı. Kısa sürede 400 binin üzerinde izlenen ''Senden İbaret şarkısının klibi''ni hemen yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: Özgün'ün 'Senden İbaret' isimli şarkısını sanatçının telif haklarını ihlal etmemek için yasal platformlardan indirmenizi öneririz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×