Bu haber kez okundu.

Özlem Yıldız'dan 'fakir' İddialarına Paylaşımlı Tepki

Geçtğimiz günlerde yemek dahil 60 lira ücreti olan halk teknesi turunda görüntülenen Özlem Yıldız 'fakir' iddialarına İnstagram aracılığıyla yanıt verdi.

Oğlunun babası Sinan Serter ile evliyken lüks yaşantısıyla görmeye alışık olduğumuz Yıldız, bu kez de, katıldığı halk teknesi turuyla gündeme geldi. Katıldığı halk teknesi turunun ücreti yemek dahil 60 lira olunca eleştirilerin odağı oldu. Özlem yıldız oğluyla birlikte tatilini geçirdiği Bodrum Akyarlar'da bir pansiyonda kalıyor.

"BENDE HER ŞEY HER SENE AYNI"

Hakkında çıkan iddialara daha fazla dayanamayan Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama, aynı gün çektiği fotoğrafı paylaşarak, 25 senedir Akyarlar'ı tanıdığını, Bodrum'dan daha bir başka olduğunu, tekne gezilerinin ailesiyle birlikte artık klasikleştiğini söyledi. Oğlunun da bu durumdan çok mutlu olduğunu dile getiren Özlem Yıldız, "bende her şey, her sene aynı" dedi.

"BENİ DAHA ÇOK HALK TEKNESİNDE ÇEKERSİNİZ"

Bu durumdan kimsenin utanmadığını söyleyen Yıldız, Her şey o kadar olması gerektiği gibi ki. Fotoğrafa bakın ben çok sevdim. Ben mutlu oğlum çok mutlu. İçinde olduğum milyon dolarlık tekne değil belki. Sizce önemi var mı? Hayatı maddiyatla ölçmeyeli ben çok zaman oldu. Yani sonuç şu ki ben halk teknemle de köyümle de mutluyum siz beni daha çok halk teknesinde çekersiniz." ifadelerine yer verdi.

İşte Özlem Yıldız'ın Paylaşımının Tamamı:

“Bu fotoğrafı bugün çektik. Aslında yarın paylaşacaktım ama bekleyemedim. Az evvel bir haber okuduğum için söyleyecek iki lafım var. Yaklaşık 25 sene oldu benım Akyarlar’ı tanımam. Bodrum değil Akyarlar sevdalısı olmak başka. Köyümün güzellikleri o kadar çok ki… Salaş… Çok hemde. Çay bahçesiyle, bakkalıyla, insanıyla Bodrum’dan çok başka. Belki de buydu beni bağlayan. Her yıl bır klasiktir ailemle buradaki tatilim. Ve her yıl yine klasiktir tekne gezilerimiz. Pardon halk teknesi yanlışlık olmasın. Çocukluktan başlayan bu keyifle oğlum da tanışınca o da aynı keyfi aldı. Evlendiğimde de eski eşim bu sevdamı bildiğinden biz yine buraya geldik. Yine aynı yani her şey bende bizde değişen hiçbir şey olmadı. Gel gelelim işler bozuldu sonrası malum. Biz yine aynı biz ama. Köyüm, halk teknem hep var. Bugün de işte bu halk teknesindeydim. Her yıl olduğu gibi. Hatta eski eşim de Demir’i özlediğinden bize katıldı. Öyle mutlu öyle keyifli bir gündü ki. Şimdi bakıyorum da benim halk teknesiyle çıkmam yıllar önce özel yatlarla gezerken şimdi bunu tercih etmem dramatik bir dille haber olmuş. Yapmayın arkadaşlar kimsenin bundan utandığı ya da ezildiği yok. Her şey o kadar olması gerektiği gibi ki. Fotoğrafa bakın ben çok sevdim. Ben mutlu oğlum çok mutlu. İçinde olduğum milyon dolarlık tekne değil belki. Sizce önemi var mı? Hayatı maddiyatla ölçmeyeli ben çok zaman oldu. Yani sonuç şu ki ben halk teknemle de köyümle de mutluyum siz beni daha çok halk teknesinde çekersiniz."

Anahtar Kelimeler:
Özlem Yıldız
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×