Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Şahan Gökbakar reklam filmlerinde oynayacak

Recep İvedik serisiyle herkesi gülmekten kırıp geçiren ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ı artık Halkbank'ın yeni reklam yüzü oldu.

Şahan Gökbakar reklam filmlerinde oynayacak
Halkbank'ın yeni reklam yüzü Şahan Gökbakar oldu. Bankanın reklam filmlerinde birçok karakteri canlandıran Gökbakar, halkın tüm kesimlerini temsil etti, kılıktan kılığa girdi. Hem işçi oldu hem anne hem Ayşe teyze hem Emre bey. Ünlü komedyen yine kırdı geçirdi.

Şahan Gökbakar ile Halbank'ın reklam anlaşmasının basın toplantısı İstanbul'da gerçekleştirildi. Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, halkın sanatçısı olduğu için Gökbakar'ı seçtiklerini söyledi.

Taşkesenlioğlu, ''Şahan Gökbakar, ülkemizin yetiştirdiği büyük sanatçılardan birisi. Her türlü tiplemeyi çok rahatlıkla yapabildiğini hepimiz görüyoruz. Şimdiye kadar zaten filmlerini de zevkle izlediğimiz oyunculardan birisi. Toplumun tüm kesimlerinin sevdiği, herkesin takdir ettiği tabiri caizse kimsenin nefretini kazanmamış bir sanatçımızdır. Kendisini tercih etmemizde zaten bunların payı büyüktür.'' dedi.

Şahan Gökbakar ise anlaşma sonrası yapılan toplantıda esprileri ve sorulara verdiği cevaplarla herkesi bir kez daha güldürdü.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×