Bu haber kez okundu.

Seçkin Piriler'den Yatak Odası İtirafları... Yatakta Harikaydık Ama...

Aldatılan kadınlar kervanına katılan Seçkin Piriler, Eski kocası Kaan Tangöze için "iki gün önde kucağında oturuyordum, yatakta her şey harikaydı, nasıl anlayabilirdim" dedi.

Kaan Tangöze tarafından aldatıldıktan sonra boşanma kararı alan Seçkin Piriler, verdiği röportajda yatak sırlarını anlattı. Posta gazetesine verdiği röportajda 6 yıllık eşi Kaan Tangöze'den olaylı bir şekilde boşanan Seçkin Piriler, "Aldatıldığınızı anlamadınız mı?" şeklindeki soruya "Son ana kadar yatakta her şey çok iyiydi. Hatta beni aldattığını gazeteden öğrenmeden üç gün önce Bodrum'da oteldeydik, her şey harikaydı." yanıtını verdi.

"YATAKTA HARİKAYDIK, KUCAĞINDA OTURUYORDUM"

Aldatıldığınızı hiç mi hissetmediniz? sorusuna  "İki gün önce kucağında oturuyordum, nasıl anlayabilirdim! Karda yürüyüp izini belli etmeyenlerdenmiş. Konseri olmadığında hep evdeydi. Meğer konserlerine götürüyormuş yanıtını veren Piriler, hiç süphelenmedin mi diye soran gazeteciye, "Son ana kadar yatakta her şey çok iyiydi. Hatta beni aldattığını gazeteden öğrenmeden üç gün önce Bodrum'da oteldeydik, her şey harikaydı. El ele, göz göze, diz dizeydik. Kaan gelince çocuklardan önce beni öperdi. Üçüncü çocuğu istiyordu. "İki erkeğin yanına bir kız yakışır"diyordu. Bizi tanıyan herkes biliyor bunları. Her şeyimiz yerli yerindeydi." cevabını verdi

Kaan Tangöze'nin Seçkin Piriler'i Aldatma Görüntüsü

"GÖZÜME BAKARAK SÖYLE"

Aldatıldığınızı öğrendiğinize ilk tepkiniz ne oldu sorusuna "Aldatıldığımı o malum fotoğrafla öğrendim. İsmi lazım değil karşı taraf, "Evlilik kurumuna saygım var ama ortada gerçek bir evlilik varsa" dedi. Sinir krizleri geçirdim. Kaan'ı sarsarak soruyordum, "Söyleeeee! Gerçek değil miydi evliliğimiz, söyleeeee! Gözüme ba

SEÇKİN PİRİLER KİMDİR?

Seçkin Piriler, 1980 yılında doğdu. Mankenlik, sunucuculuk, şarkıcılık ve oyunculuk yaptı. 1998 yılında katıldığı "Elite Model Look" yarışmasında ikinci seçildi ve Bir Ajans'ta mankenlik ve modelliğe başladı. Beymen, Marks&Spencer, Vakko, Dice Kayek, Dona Karan gibi markaların defilelerinde yer alan Piriler,  Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 2003 yılında "Kırmızı Pabuçlar" adlı bir albüm çıkardı. Number One Tv'de müzik programı ile Cinecinema isminde bir sinema programı sundu. Okan Bayülgen ile Hazır Kart reklamında rol aldı. Kenan Doğulu’nun "Kime Ne" müzik klibinde oynadı. İstanbul Moda Akademisi'nde eğitim gördükten sonra koleksiyon tasarımları hazırlamaya başladı. Piriler, televizyon çalışmalarına halen devam etmektedir.

24 Mart 2010 tarihinde 4 senedir birlikte olduğu Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlenmiştir. Hakan ve Volkan adında iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×