Bu haber kez okundu.

Survivor ve Kısmetse Olur'un ünlü yarışmacısı ülkeyi terk etti

Önce 'Kısmetse Olur' programına katılan, daha sonra da 'Survivor 2017'de boy gösteren Eser West 3 yıllık Türkiye macerasından sonra Amerika'ya döndü.

Türkiye Eser West'i Kısmetse Olur adlı yarışma programından tanıdı. Bu programın final yapınca da Acun ılıcalı'nın fenomen programı 'Survivor'a katıldı. Survivor 2017'de dikkat çeken Eser West, aç kalmaya dayanamamış ve yarışmadan kendi isteğiyle ayrılmıştı.

Veda değil, See you later

Türkiye'de 3 sene kalan Eser West sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Amerika'ya dönüş yaptığını takipçileriyle paylaştı. Eser West, yayımladığı mesajında, herkese teşekkür ederek, Türkiye'de acı tatlı 3 sene geçirdiğini ve Türkiye'de edindiği tecrübelerin, hayatının geri kalan kısmında emin adımlarla yürümesi konusunda yardımcı olacağını dile getirdi. Bunun veda olmadığını kaydeden Eser West, yazısına 'See you later' notunu da ekledi.

"Türkiye'deki parayı şöhreti istmiyorum"

Gözünün arkada kalmadığını, 'keşke' değil, 'iyi ki' dediğini ifade eden West, "Türkiye'de her zaman dönebileceğim bir evim, a,lem ve can dostlarım var." dedi. Türkiye'de kalmakla gelen parayı ve şöhreti istemediğini söyleyen Eser West, "bir başkasının beni yaratmasını değil, kandimi yaratmak istiyorum. Kendi hikayemi kendim yazmak istiyorum. Yapacaksam, en iyisini yapmak istiyorum. O kadar. Kendinize iyi bakın." sözleriyle yazısını noktaladı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×