Bu haber kez okundu.

Ünlü yapımcı ve sunucu 13 yıllık eşinden boşandı!
TV 8'in sahibi, yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, 13 yıldır evli olduğu eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşandı. 11 Temmuz 2016 Pazartesi günü Şile Aile Mahkemesi'nde görülen boşanma davasında anlaşmalı olarak boşanan çiftin Yasemin ve Leyla adında iki kız çocukları bulunuyor.

Acun ve Zeynep Ilıcalı çifti geçtiğimiz Ocak ayında İstanbul 6. Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açmıştı. Çağlayan Adliyesi'nde görülen dava 4 Ekim'e ertelenmişti. Bu kararın ardından Acun Ilıcalı, avukatı aracılığıyla davadan feragat ettiğini belirten bir dilekçe sundu. Dilekçenin kabulü sonrasında Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı çifti boşanmak için Şile'ye gitti.

Şile Aile Mahkemesi'nde görülen dava sonucunda ünlü çift 10 dakika süren duruşmasının ardından anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin kızları Yasemin ve Leyla'nın velayetleri ise anne Zeynep Ilıcalı'ya verildi.

NE KADAR NAFAKA ÖDEYECEK?

Acun Ilıcalı çocuklarına aylık 75 bin, boşandığı eşine de aylık 75 bin lira olmak üzere toplam 150 bin lira iştirak nafakası ödeyecek. Zeynep Ilıcalı’nın çocuklarıyla oturduğu ev kendisinde kalacak. Acun Ilıcalı ayrıca Miami, Bodrum, Beykozve Zorlu Center’daki evlerini de Zeynep Ilıcalı’ya bıraktı. (SÖZCÜ)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×