Bu haber kez okundu.

'Yatakta Çok İyiydik Ama Boşandık'

Aldatılan kadınlar kervanına katılan Seçkin Piriler, Eski kocası Kaan Tangöze için "iki gün önde kucağında oturuyordum, yatakta her şey harikaydı, nasıl anlayabilirdim" dedi.

Kaan Tangöze tarafından aldatıldıktan sonra boşanma kararı alan Seçkin Piriler, verdiği röportajda yatak sırlarını anlattı. Posta gazetesine verdiği röportajda 6 yıllık eşi Kaan Tangöze'den olaylı bir şekilde boşanan Seçkin Piriler, "Aldatıldığınızı anlamadınız mı?" şeklindeki soruya "Son ana kadar yatakta her şey çok iyiydi. Hatta beni aldattığını gazeteden öğrenmeden üç gün önce Bodrum'da oteldeydik, her şey harikaydı." yanıtını verdi.

"YATAKTA HARİKAYDIK, KUCAĞINDA OTURUYORDUM"

Aldatıldığınızı hiç mi hissetmediniz? sorusuna  "İki gün önce kucağında oturuyordum, nasıl anlayabilirdim! Karda yürüyüp izini belli etmeyenlerdenmiş. Konseri olmadığında hep evdeydi. Meğer konserlerine götürüyormuş yanıtını veren Piriler, hiç süphelenmedin mi diye soran gazeteciye, "Son ana kadar yatakta her şey çok iyiydi. Hatta beni aldattığını gazeteden öğrenmeden üç gün önce Bodrum'da oteldeydik, her şey harikaydı. El ele, göz göze, diz dizeydik. Kaan gelince çocuklardan önce beni öperdi. Üçüncü çocuğu istiyordu. "İki erkeğin yanına bir kız yakışır"diyordu. Bizi tanıyan herkes biliyor bunları. Her şeyimiz yerli yerindeydi." cevabını verdi

Kaan Tangöze'nin Seçkin Piriler'i Aldatma Görüntüsü

"GÖZÜME BAKARAK SÖYLE"

Aldatıldığınızı öğrendiğinize ilk tepkiniz ne oldu sorusuna "Aldatıldığımı o malum fotoğrafla öğrendim. İsmi lazım değil karşı taraf, "Evlilik kurumuna saygım var ama ortada gerçek bir evlilik varsa" dedi. Sinir krizleri geçirdim. Kaan'ı sarsarak soruyordum, "Söyleeeee! Gerçek değil miydi evliliğimiz, söyleeeee! Gözüme bakarak söyle!" diye." bağırdığını söyledi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×