Bu haber kez okundu.

Zuhal Topal'ın damat adayından şok iddia
Televizyon ekranlarının ilgiyle takip edilen "Zuhal Topal'da Evlen Benimle" programına katılan damat adayı Zekeriya Atak'ın şehit protestosu geçtiğimiz Şubat ayına damgasını vurmuştu.

Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği izdivaç programına katılarak şehit protestosu yapan damat adayı Zekeriya Atak, olayı Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik'in planladığını iddia etti.

Damat adayı Zekeriya Atak, gelin adayına "Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız" demişti.
 

Gidip ortalığı karıştır, bizim reytingimiz artsın, onların ki düşsün!

Zekeriya Atak, önceki gün youtube yüklenen videosunda canlı yayındaki şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik'in planladığını iddia etti.

Damat adayı Zekeriya Atak, "Ben 22.07.1991 Kahramanmaraş doğumlu Zekeriya Atak, bu kaydın mahkemede delil olarak kullanılmasına izin veriyorum" sözleriyle başladığı videosunda canlı yayındaki şehit protestosunun organize bir çalışma olduğunu öne sürdü.

Atak, Zuhal Topal'ın programına çıkıp ortalığı karıştırması için Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik'ten "Gidip ortalığı karıştır, bizim reytingimiz artsın, onların ki düşsün" diyerek hesabına başka birinin adıyla 4 bin 350 TL yatırıldığını iddia etti.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×