Bu haber kez okundu.

10 Haziran Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı önce bireysel dokunulmazlık oyunu oynayacak.Sonrasında ise Survivor 'da ada konseyi heyecanı Gönüllüler takımı için olacak. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi hem SMS halk oylaması için bir isim söyleyecek ve yapılacak olan ada konseyinde adı yazılamıyacak. Bireysel Dokunulmazlık oyununu canlı takip ediyoruz.

10 HAZİRAN BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU "CANLI ANLATIM"  

  • Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan isim Berna oldu
  • Ogeday düşürdü
  • Elif Düşürdü.
  • Alp KIRŞAN'ın sunumuyla Bireysel Dokunulmazlık Oyunu başladı.
  • Bireysel Dokunulmazlık canlı anlatım başlamak üzere.

SON VİLLA ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Son oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. İlhan Mansız sakatlığı sebebiyle oyuna katkı sağlayamasa Ünlüler Final Turunda oyunu kazanmayı başardı.

30 MAYIS SURVİVOR KİM ELENDİ

30 Mayıs Survivor'da yapılan ada konseyinde SMS sonuçları açıklandı. Dominikte yapılan SMS oylama sonuçlarına göre en az oyu alarak adaya veda eden isim FURKAN KIZILAY oldu.Furkan Survivor'a veda eden isim oldu

DOKUNULMAZ OYUNU ART ARDA KAYBEDEN TAKIM ÜNLÜLER OLDU

Cumartesi Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımı ada konseyinde Cumartesi günü yapılan ada konseyinde Sabriye'nin adı çıktı. Daha sonra Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan Adem Furkan'ın adını söyleyerek Furkan'ı eleme potasına soktu.

Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununda ise Ünlüler yine şoku yaşadı ve dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf oldu. Daha sonrasında yapılan ada konseyinde İlhan Mansız'ın adı çıktı ve sms oylamasına 3 isim girdi.

SMS halk oylaması sonucunda 3 isim Büyük Sms'e girdi. Bunlar arasında en az oyu alan Furkan Kızılay oldu. Furkan Kızılay 30 Mayıs yapılan ada konseyi sonucunda elendi.

HAKAN HATİPOĞLU FAVORİSİNİ AÇIKLADI HAKAN HATİPOĞLUNA GÖRE SMS SIRALAMASI

Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu Kıbrıs yolunda gidilen yolda SMS sonuçları hakkında kendi yorumlarını dile getirdi.İşte yapılan büyük sms oylama sonuçlarına göre Adem olacağını söyledi "Kalan yarışmacıların hepsi Kıbrıs'ı hak ettiler. Güç olarak çok yakınlar. Bundan sonra bir gönüllülerden, bir ünlülerden şeklinde gidecektir. Çok acayip günler bizi bekliyor. Kendi matematiğine göre; son sırada Gökhan yer alır. Herhangi çıkacağı bir potada eleneceğini düşünüyorum.

8'inci sırada Sabriye, 7'de Berna Keklikler yer alır. 6'ıncı sırada Furkan olur, ama Kıbrıs ihtimali de bulunuyor. Çünkü arkadaşları onu yazmayabilir. 5'te Elif olacaktır. Ogeday, Serhat, İlhan ve Adem'den daha iyi SMS alacağını sanmıyorum. 4'üncü sıraya Serhat'ı yazdım. 3'te ise Ogeday'ın olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Hakan Hatipoğlu, "Adem ve İlhan ortaya ciddi karakter koydular. Bence Sema dışında Kıbrıs'ı garantileyen iki isim oldular. Beşiktaş'ın şampiyonluğu da İlhan Mansız'a katkı sağlayacaktır. Bu nedenle ikincilik koltuğunda İlhan oturur. Özellikle Survivor'ın ilk 3 ayında sergilediği tavırla Adem'in bu SMS'te lider olacağını düşünüyorum" dedi.

ELEME POTASINA GİREN İSİMLER 

  • Sabriye
  • Furkan

BUGÜN DOKUNULMAZLIK OYUNU VAR

Dün yapılan dokunulmazlık oyunun ardından bu akşam yeniden dokunulmazlık oyunu oynanacak.Haftanın diğer eleme adayları ve elenecek isim yapılacak ikinci dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyinde belirlenecek.

DOMİNİK SMS OYLAMASI BİTTİ

Survivor'da SMS oylaması bitti.Cumartesi ödül oyununundan sonra başlayan SMS Halk Oylaması Pazar Günü de devam ederek son buldu.Bundan böyle yarışmacılar Dominik'teyken artık oylama yapılmayacak. Yarışmacıların kaderini cumartesi ve pazar günleri topladıkları SMS oyları belirleyecek. Dokunulmazlık oyunlarında kazanan takımdaki yarışmacılar yine elemeye çıkmayacak. Kaybeden tamımdan potaya çıkan yarışmacılar ise işte bu cumartesi ve pazar günleri topladıkları oyların çerçevesinde elenecek ya da elenmeyecek.

Peki SMS Sonuçları ne zaman açıklanacak. Cumartesi kullanılan SMS sonuçları Salı akşamı açıklanacak ve yarışmacılar bir daha Dominikte SMS oyuna çıkmayacak.

ELİF BAYGINLIK GEÇİRDİ SEVENLERİNİ KORKUTTU

Survivor 25 mayıs ödül oyunu yeni bölümde baygınlık geçiriyor. Elif'in sağlık durumu hakkında bilgiyi sizlerle paylaşacağız.

ANLAT BAKALIM OYUNU GÖNÜLLÜLERİN

Dün oynanan Anlat Bakalım oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler kazandığı oyundan kuruyemiş bar kazandılar. Kazanan takımın her üyesi 3 adet kuruyemiş bar yedi.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

Survivor'da Kıbrıs yolu öncesi kalan yarışmacılar ;

Ünlüler takımı; İlhan Mansız , Serhat Akın, Sabriye ,Adem ve Sema

Gönüllüler takımı : Ogeday , Berna ,Elif ,Gökhan 

SON ERKEKLER SEMBOL OYUNUNU İLHAN KAZANDI

İlk oynanan erkekler sembol oyunu finalde Volkan'ı yenen İlhan Mansız oldu.İlhan Mansız iki kişiyle tas kebabı,kola ve bulgur pilavı yiyecekler.

SON KADINLAR SEMBOL OYUNUNU KAZANAN İSİM SEMA OLDU

Kadınlar sembol oyununda finale kalan iki isim Elif ve Sema oldu. Kadınlarda sembol oyunu kazanan Sema mı Elif mi olacak.Canlı takip ediyoruz . Sema ilk oyunu aldı ve avandajlı durumda.Eğer Sema bu oyunuda alırsa Ünlüler takımı hep beraber Mor Odaya gidecek.Son oyunuda kazanan Sema oldu. 8 Mayıs kadınlar sembol oyununu Sema Kazandı.

BERNA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Araba ödül oyununun kaybedilmesinin ardından Berna resmen sinir krizi geçirdi. Çıktığı 3 oyunuda kaybeden Berna zor sakinleştirildi. Benche tekme atan Berna elindeki su matarasını yere fırlattı. Volkan Berna'yı sakinleştirmek için yanına gitti ancak Berna bu sefer ağlama krizine girdi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×