Bu haber kez okundu.

14 Mayıs Survivor Ada Konseyi Kim Elendi

Survivor 14 Mayıs yeni bölümde oynanan Dokunulmazlık oyununun ardından bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu 14 mayıs ada konseyi ekranlara geliyor.14 Mayıs ada konseyinde kimin adı çıktı kimin adı yazılacak canlı olarak takip ediyoruz.

14 Mayıs ada konseyinde bir ilk olacak ve Gönüllüler takımı komple elenme adayı ancak Gökhan ve Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kim alırsa o eleme adayı olmayacak. Bireysel Dokunulmazlık şuan canlı olarak Elif ve Ogeday yarışıyor. 14 Mayıs Bireysel Dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun cevabı Ogeday oldu.

14 MAYIS ADA KONSEYİ CANLI OLARAK TAKİP EDİYORUZ

Ada konseyi başladı.Ada konseyinde oylama olmayacak.Geriye kalan 4 yarışmacı elenme adayı.Oylama başladı. Elenme adayı potaya giren Berna,Volkan,Anıl ve Elif.Bu akşam Survivor'a veda edecek isim belli olacak. SMS Halk Oylaması sonuçları bu akşam belli olacak.Acun Ilıcalı Volkan'a söz verdi. Şimdi Anıl'a söz verdi.Anıl ve Survi ada konseyindeki hayatını anlatıyor.Acun Ilıcalı Elif'e söz verdi.Elif adı yazılmadan direk elenme potasına girdi.

ELEME POTASI 4 İSİM GİRDİ

Berna ve Anıl 2 şer oy alarak 16 Mayıs'ta yapılacak olan ada konseyinde elenme adayı olarak potaya girdi. Şimdi Gökhan bir isim söyleyecek ve elenme adayı 3 kişi olacak.Berna göz yaşlarını tutamıyor. Reklamlar girdi.Ayrıca son kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından Ogeday ve Elif aday olacak. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Ogeday mı olacak Elif mi olacak.Elif potaya girdi. Elenme adayı Berna,Anıl,Volkan ve Elif elenme adayı ve potaya girdi

14 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU CANLI ANLATIM CANLI OLARAK TAKİP EDİYORUZ

Gözleri kapalı olarak zorlu platformda yönlendiricilerin yardımıyla parkuru tamamlayacaklar. Çok zor bir oyun

BİRİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ;

 • Berna Sema'ya karşı kazanan : Sema
 • Anıl Ademe karşı oyun başladı Anıl önde. Kazanan Anıl.Şimdi durum 1-1 oldu. Oyun berabere
 • Şimdi Sabriye Elif'e karşı oyun başladı . Elif önde. Elif çok avantajlı .Elif atışlara başladı.Kazanan Elif şimdim durum 2-1 Gönüllüler önde.Berna Ogeday ile kısa süreli tartıştı.
 • Şimdi İlhan Mansız Gökhan'a karşı Ünlüler takımında anlatıcı Adem Gönüllüler takımında anlatıcı Anıl oyun başladı. İlhan önde.Şimdi Gökhan öne geçti . Gökhan atışlara başladı ancak Gökhan atamıyor.Kazanan Gökhan şimdi durum 3-1 oldu . Gönüllüler avantajlı.
 • Şimdi Sema Elif'e karşı Anlatıcılar Ünlüler takımında Sabriye Gönüllüler takımında Berna . Elif önde. Elif önce attı şimdi Sema attı . Sema 2. topunuda attı durum şimdi 3-2 oldu. Gönüllüler yine önde.
 • Adem Gökhan'a karşı. Adem çok geride kaldı. Anlatıcılar İlhan Mansız ve Anıl oyun devam ediyor 1. tur skor kaç kaç canlı anlatım devam ediyor.Gökhan ilk topunu attı şimdi Adem attı Adem 2. topunuda attı şimdi durum berabere 3-3 oldu.Gökhan önde geldiği maçı kaybetti.
 • Şimdi Berna Sabriye'ye karşı . Dominikte durum şimdi 3-3 . Berna önde Anlatıcılar Sema Elif.Şimdi atışlara başladılar.Sabriye ilk topunu attı ve ardından ikinci topunuda attı Ünlüler öne geçti. Şimdi durum 4-3 Ünlüler önde.Berna Ogeday yine tartışıyor. Sabriye'ye karşı kaybeden Berna Ogeday ile kavga ediyor.
 • İlhan Anıl'a karşı kazanan Anıl şimdi durum 4-4 oldu.
 • Şimdi Sema Elif'e karşı anlatıcılar Berna Sabriye Sema önde.Kazanan Sema . Şimdi durum 5-4 Ünlüler önde.
 • Durum 5-4 oldu. Ünlüler bir sayı daha alırsa Dokunulmazlık oyunununda birinci tur Ünlüler takımının olacak.
 • Anıl İlhan Mansız'a karşı . Anlatıcılar Gökhan ve Adem . Kazanan Anıl oldu şimdi durum 5-5
 • En iyi erkek ve en iyi kız çıkacak.Sayı bayrağa kaldı. İlhan Sema , Elif Anıl ; Anlatıcılar Adem ve Gökhan .  Anıl İlhan 2 top attı atan kazanacak .Kazanan Anıl 

BİRİNCİ TUR SKOR KAÇ KAÇ ?

ÜNLÜLER:5

GÖNÜLLÜLER:6

BİRİNCİ TURU KİM KAZANDI SKOR KAZANAN TAKIM : Anıl attığı topla sayıyı Gönüllüler takımına kazandırdı. İlk turu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı birinci turu kazandı. 

İKİNCİ TUR SKOR KAÇ KAÇ ?

İKİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ;

 • Serhat Akın Volkan'a karşı .Oyun başladı.Serhat ile Volkan aynı anda topu attı kamera kayıtlarına bakıldı ve Serhat Akın kazandı. İkinci turun birinci oyununu Serhat kazandı.Durum 1-0 Ünlüler önde. Oyunu canlı olarak takip ediyoruz.Canlı anlatım için sayfamızı F5 ile yenileyin.
 • Elif Sabriye'ye karşı .Elif önde . Elif atışlara başladı. Sabriye'de şimdi atışlara başladı.Oyunu kazanan Sabriye. Şimdi durum 2-0 Ünlüler 2-0 önde.
 • Furkan Ogeday'a karşı. Furkan kazandı.Durum 3-0 oldu. Ünlüler 2. turda önde.
 • Sema Berna'ya karşı Sema Önde avantajlı.Sema 2 topunuda attı ve Ünlüler durumu 4-0 a getirdi.
 • Fırkan Volkan'a karşı Furkan çok önde . Furkan atışlara başladı.Furkan 1. yi attı.Furkan atarsa kazanacak ve Furkan kazandı. Şimdi tarihi fark Ünlüler 5 - Gönüllüler 0 . Ünlüler kazanırsa ikinci tur dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler olacak.
 • Berna Sabriye'ye karşı kazanan Berna .Durum 4-1 oldu.
 • Serhat Akın Ogeday'a karşı.Anlatıcılar Furkan Kızılay ve Volkan . Şimdi başabaş geldiler.Serhat Akın 2 topunuda attı. İkinci tur Ünlüler takımının.

ÜNLÜLER:6

GÖNÜLLÜLER:1

İKİNCİ TURU KİM KAZANDI KAZANAN TAKIM : Dokunulmazlık oyunu ikinci turu kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler 2. turu kazandı. Oyun şimdi 1-1 oldu. Final oyunu oynanacak.

DOKUNULMAZLIK FİNAL TURUNU KİM KAZANDI SKOR KAÇ KAÇ?

FİNAL TURU EŞLEŞMELERİ;

 • Final turu başladı. Furkan Anıl'a karşı.Anlatıcılar Volkan ve Serhat Akın . Ancak oyunda atışlar 3'e çıktı.Furkan atışlara başladı.1. topunu attı şimdi 2. topunu ardından 3. topunu attı. Durum final oyununda 1-0 oldu. Ünlüler final oyununda 1-0 öndeler.
 • Şimdi final oyununda Sabriye Berna'ya karşı . Kazanan Berna. Sabriye atış yapamadan Berna kazandı.
 • Serhat Volkan'a karşı. 3 olan dokunulmazlık oyununu kazanacak. Şimdi reklamlar. Reklamlarında ardından canlı anlatıma devam edeceğiz.
 • Final oyununu kazanan Ünlüler. Final oyununu kazanan Ünlüler DOKUNULMAZLIĞIN sahibi oldu.

ÜNLÜLER:3

GÖNÜLLÜLER:1

FİNAL TURUNU HANGİ TAKIM KAZANDI:Ünlüler. Dokunulmazlık Ünlülerin

13 MAYIS SURVİVOR ADA KONSEYİ KİMİN ADI ÇIKTI "CANLI"

Henüz oylama başlamadı.Ada Konseyi başladı. Gönüllüler takımına söz veren Acun ILICALI bu akşam başlayacak olan SMS Halk Oylamasını başlatacak. Acun ILICALI gelen maillere cevap verdiklerini ve izleyicilerin düşüncelerinin çok önemli olduğunu dile getirdi. 18 kamera kullanıldığını ve anlamsız bir görüntü var ise teknik bir hata olduğunu dile getiriyor.

Volkan Berna'nın adını yazdı .

Ogeday Berna'nın adını yazdı.

Berna kimi yazdığı görülmedi.

Gökhan Anıl'ın adını yazdı.

Elif Anıl'ı yazdı.

Anıl Elif'in adını yazdı

 • Berna: 2 oy
 • Anıl: 2 oy
 • Ogeday: 1 oy 
 • Gökhan:  GÖKHAN BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANDI ADI YAZILAMAYACAK.SMS OYLAMASI İÇİN BİR İSİM SÖYLEYECEK.
 • Volkan: Adı yazılmayacak.
 • Elif:1 oy

GÖKHAN KİMİN ADINI SÖYLEDİ

Gökhan ilk defa isim söylemek zorunda kaldığını dile getirdi ve Gökhan bugün bir isim söylemek zorunda . Gökhan Volkan'ın adını söyledi. Şimdi elenme adayı Berna , Anıl ve Volkan çıktı.

13 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ÜNLÜLER TAKIMININ

13 Mayıs Dokunulmazlık oyununda Ünlüler rüzgarı esti. Ünlüler takımı resmen birinci turu 6-4 ikinci turu 6-2 lik skorlar ile kazanarak bu akşam oylama öncesi rahat bir gece geçirecekler.Oyun sonucu ise 2-0. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYNANACAK

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı önce bireysel dokunulmazlık oyunu oynayacak.Sonrasında ise Survivor 'da ada konseyi heyecanı Gönüllüler takımı için olacak. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi hem SMS halk oylaması için bir isim söyleyecek ve yapılacak olan ada konseyinde adı yazılamıyacak.

BERNA SABRİYE YİNE KAVGA ETTİ

Benchte yine Sabriye ve Berna yine kavga etti. Dokunulmazlık oyununda Elif'e karşı yarışan Sabriye oyunu kıl payı kaybedince Berna'ya çıkıştı. Sabriye Bernaya "Senden daha güzelim ve daha hızlıyım" dedi

ARABA ÖDÜLÜ ÜNLÜLERİN

Araba ödülünü kazanan Ünlüler takımı. Ünlüler takımı bu ödülü nasıl kazandı hadi gelin hatırlayalım.

 • 11 Mayıs Araba Ödülü 1. Tur kazanan Ünlüler .
 • Bugün oynanan araba ödül oyunu kazanan Gönüllüler
 • Son oyuna kaldı. Son oyunda oynanan Seramik Kırma Oyununu kim kazanırsa o büyük ödül "Araba Ödülü" nü kazanacaktı. Seramik oyununu kazanan Ünlüler takımı Araba Ödül Oyununu kazandı
 • Arabaya binip yemek yemeğe gidecek olan Ünlüler takımı tam tamına 6 araba ve yemek kazandı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×