Bu haber kez okundu.

15 Haziran Survivor'da Kim Elendi Berna mı Sabriye mi Serhat mı elendi

Survivor 15 Haziran yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümde yapılacak olan ada konseyinde SMS Halk oylaması sonuçları açıklanacak.Açıklanan SMS sonuçlarına göre bir yarışmacı hem hayallerine hemde Survivor'a veda eden isim olacak. Peki elenme potasına kimler girdi ? Elenme adayı yarışmacılar kimler ? Survivor'an kim elenecek tüm bu soruların cevabı abchaber.com ayrıcalığı ile canlı olarak burada sizlerle olacak.

15 HAZİRAN 2017 SURVİVOR KİM ELENDİ survivor 2017 15 haziran veda eden isim

Serhat mı

Sabriye mi

Berna mı kim elendi yarışmaya kim veda etti.

ELENEN İSİM BERNA OLDU

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor'ın en değerli ve en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyununun kaybedilmesiyle Survivor'dan bir yarışmacı yarışmaya veda ediyor.

Peki Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı. Cumartesi yeni bölüm ile ekranlara gelen Dokunulmazlık Oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler cumartesi günü yapılan ada konseyinde rahat bir gece geçirirken Gönüllüler Takımında ada konseyi heyecanı vardı. Cumartesi yapılan ada konseyinde oylama sonucu en çok adı çıkan yarışmacı Ogeday olmuştu. Ardında bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Berna'nın da bir isim söylemi gerekiyordu. Berna ise Volkan'ın adını vererek eleme potasına Gönüllüler Takımından 2 isim girmiş oldu.

Cumartesi yapılan ada konseyinde çıkan isimler;

  • Ogeday
  • Volkan

Pazar günü oynanan Dokunulmazlık Oyununda ise bu sefer kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler pazar ada konseyinde rahat bir gece geçirirsek Ünlüler takımında bu sefer ada konseeyi gerginliği yaşandı.Peki Pazar günü yapılan ada konseyinde kimlerin adı çıktı?Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sema ise İlhan Mansız'ın adını verirsek pekte Survivor'da alışık olmadığımız bir geceye sahne oldu.

Pazar yapılan ada konseyinde çıkan isimler;

  • İlhan Mansız
  • Adem

İLGİNÇ BİR ADA KONSEYİ VE ELEME GECESİ OLACAK

Survivor'da pek alışık olmadığımız hatta hiç görmediğimiz bir eleme gecesine sahne olacak. Neden böyle diyoruz sebebi şudur ki ; Ünlüler takımında 2 ayrı grup gibi görünen İlhan ,Serhat,Furkan ve Sema ,diğer tarafta ise Adem ve Sabriye. Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Adem İlhan Mansızların grubu ile gidip bir iştişare yaparak bir strateji belirlediler. Bir tarafta Gönüllüler takımının en güçlü iki yarışmacısı diğer tarafta ise Ünlüler Takımının en güçlü iki yarışmacısı Adem ve İlhan Mansız. Tamamen güç gösterisine sahne olacak. Güçlülere karşı güçlü isimler çıkarak Gönüllüler takımından birinin gitmesi için yapılmış bir strateji olarak görünüyor.

ELENME POTASINDA KİMLER VAR?

Survivor 23 Mayıs akşamında ekranlara gelecek olan eleme gecesi ile elenme adayı iki isim var . Bunlardan Gönüllüler takımından Ogeday ve Volkan ,Ünlüler takımından İlhan Mansız ve Adem . Bakalım bu akşam yarışmaya kim veda edecek. Elenecek isim Gönüllüler takımından mı olacak yoksa Ünlüler takımından mı .Bu akşam tüm bu soruların cevabını burada abchaber.com farkıyla ulaşabileceksiniz.

SON ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Dün oynanan ödül oyununda yine birbirinden heyecanlı yarışmaya sahne oldu. Ödül ise hem dondurma ,hemde istediğin yemeği yemekti. Peki son ödül oyununu kim kazandı?Son ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı ; hem dondurmanın hemde yemeğin keyfini çıkardılar.Ardından ise müzik eşliğinde dans ederek stres atıp ada hayatından uzaklaştılar .

BU AKŞAM İLETİŞİM OYUNU VAR 

Bu akşam eleme gecesinin öncesinde oynanacak olan iletişim ödülü oyunu ekranlara gelecek. İletişim oyunu Survivor yarışmacılarının ailelerine ola iletişimi için önemli bir oyun olarak ekranlara gelecek.

SURVİVOR'DA EN SON KİM ELENDİ

Survivorda en son elenen isim Anıl olmuştu.Anıl elenmesinin ardından kurduğu cümleler ile uzun bir gündemi işgal etmişti.Anıl elemeye Volkan, Berna ,Elif vardı.Ancak SMS sonuçlarına göre en az SMS si alan Anıl elenmişti.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

Survivor'da Kıbrıs yolu öncesi kalan yarışmacılar ;

Ünlüler takımı; İlhan Mansız , Serhat Akın , Furkan Kızılay , Sabriye ,Adem ve Sema

Gönüllüler takımı : Ogeday , Berna ,Elif ,Gökhan ve Volkan

Bu gün Gönüllüler takımından bir lkişi elenirse geriye 4 yarışmacı , Ünlüler takımında biri elenirse ise 5 kişi kalacak.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×