Bu haber kez okundu.

2 Mayıs Survivor İletişim Ödülü Kim Kazandı

Survivor'da yine heyecan dolu bir bölüm bizleri bekliyor. Bugün oynanacak iletişim oyununu hangi takım kazanacak soluksuz izleyeceğiz. İletişim ödülünü canlı olarak takip ediyoruz. Ayrıca 1 Tur ve 2. Tur da iletişim ödülü skor kaç kaç anlık olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Ayrıca iletişim oyununun ardından Survivor eleme akşamı burada sizlerle olacak. Eleme adaylar Berna,Anıl,Gökhan ve Burçak . Bugün açıklanacak olan halk oylaması sms sonuçlarına göre Survivor'a bir yarışmacı hayallerine veda edecek.

2 MAYIS İLETİŞİM OYUNU SKORU KAÇ KAÇ ?

1. Tur iletişim ödülü skoru kaç kaç ? Oyun başlıyor .İletişim oyunu Ünlüler aileleriyle konuşabilecekken,Gönüllüler aileleriyle mesajlaşacak.Anıl sakatlandı onun yerine Gökhan yarıştı ve kaybetti.

Ünlüler takımı : 4

Gönüllüler takımı : 4

İlk turun galibi bayrağa kaldı Adem Sema / Tuğçe Ogeday eşleşti.

SURVİVOR 2 MAYIS 1. TUR KİM KAZANDI ?

Oynanmadı

2. Tur dokunulmalzık oyunu skoru kaç kaç ? Henüz başlamadı canlı olarak aktaracağız

Ünlüler takımı : 5

Gönüllüler takımı : 3

FİNAL OYUNUNA KALDI : KAZANAN ÜNLÜLER Ünlüler aileleri ile telefonda görüşecekler.

1 mayıs 2017 ödül oyununu ünlüler kazandı.

TUĞÇE'DE ANIL'A SERT ELEŞTİRİ

Tuğçe gözyaşlarını tutamadı. Potaya giren en yakın arkadaşı Burçak için gözyaşı döktü. Anıl'ın ince hesaplar peşinde olduğunu dile getiren Tuğçe adil potaya sokmamak için Anıl'ı koruduklarını dile getirdiler.

30 Nisan Survivor Ada Konseyinde Çıkan Oylama Sonuçları oylama başladı canlı takip ediyoruz.

  • Burçak 4 Oy
  • Gökhan 4 Oy

Dün yapılan Ada konseyinde çıkan oylama sonuçları;

  • Berna : 5 
  • Anıl : 3

Bu durumda elenecek aday sayısı 4 aday oldu. 4 aday birden oylamaya çıkacak.

30 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ÜNLÜLERİN

Final turunda Ünlüler Gönüllüler karşısında 2-1 önde . Canlı takip ediyoruz. Final turunda durum Anıl'ın aldığı sayıyla 2-2 oldu .Serhat Akın Volkan karşısında aldığı puanla Final Turunda Ünlüler 3-2 öne geçirdi. Final turunda sonlara geliyoruz . Başa baş mücadele eden iki takımdan Sema Tuğçe'ye karşı. Sema kazandı . Final turunda ünlüler 4-2 önde . Eğer dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybederse yine bir şok yaşayacaklar ve bu akşam ki konseyde yine Gönüllüler takımından iki kişinin adı yazılacak. Furkan Ogeday ile eşleşti. Kıyasıya mücadele var.Son topunu yere düşürn Furkan kaybetti.İlhan Mansız Anıl'a karşı İlhan Mansız kazanırsa dokunulmazlık Ünlülerin.

Anıl oyunu kazanarak durumu 4-4 e getirdi. Skor 4-4 artık hata yok kazanan dokunulmazlık oyununu kazanacak. Bayrak yarışına mı kalacak ? Bayrak yarışı başladı bayrak yarışında Serhat Akın Sema - Ogeday Tuğçe ile yarışıyor. Finalde 3 top var 2 dakika içinde Dokunulmazlık oyununu kazanan belli olacak  Serhat 3 topuda attı . Dokunulmazlık Ünlülerin . Bu akşamki konsey yine Gönüllüler takımının olacak kimin adı yazılacak.

SON ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI ? ( Santa Domingo Ödülü )

Survivor 2017'de bu akşam yayınlanan ödül oyununda her iki takım yarışmacıları da oldukça zorlu mücadele verdi. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Santo Domingo ödülü yine büyük bir ödüldü ve yarışmacılar Santo Domingo gidecek. Yarışmayı kazanan takım bu akşam Santa Domingo'da hariak bir gecenin tadını çıkartacak ve güzel lüks bir resturantta yemek yiyecek. Oyunun ilk etabını gönüllüler takımı çok rahat kazandı. Oyunun ikinci etabında ise bu kez ödülü kazanmayı çok isteyen Ünlüler takımı başarılı mücadele ederek ikinci etapı kaznamasını bildi.Final etabında bayrak yarışına kaldı ve büyük ödülü kazanan takım yine gönüllüler takımı oldu. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×