Bu haber kez okundu.

30 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Canlı Anlatım

Survivor'da bu akşam yeni bölüm ekranlara gelecek. Survivor 30 Mayıs yeni bölümde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak.Dokunulmazlık oyunu 30 mayıs tv ekranlarında yayınlanacak.Peki Survivor dokunulmazlık oyunu 30 mayıs kim kazandı ? 

Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanacak. Dokunulmazlık oyununda dünkü oyunu kaybeden Ünlüler bu akşam oynanacak Dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkura çıkacak. Survivor'da Ünlüler takımı Serhat,İlhan,Furkan,Sema,Sabriye ve Adem kalırken,Gönüllüler takımında Ogeday,Berna,Gökhan ve Elif kaldı. Eğer dokunulmazlık oyununu bugün Gönüllüler takımı kaybederse sadece 3 yarışmacı kalacak.

ELENEN İSİM ADAYA VEDA EDEN İSİM FURKAN KIZILAY OLDU.

SURVİVOR 30 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜLER OLDU

CANLI ANLATIM FİNAL TURU

ÜNLÜLER  : 2

GÖNÜLLÜLER  : 2

FİNAL TURU DOKUNULMAZLIK OYUNU CANLI ANLATIM VE EŞLEŞMELER

 • Furkan Sema - Ogeday Elif'e karşı Kazanan Gönüllüler
 • Sema Elif'e karşı kazanan Sema.Final turunda bayrak turuna kaldı kazanan Dokunulmazlığın sahibi olacak.
 • Serhat Gökhan'a karşı kazana Serhat AKIN
 • Sabriye Berna'ya karşı.Kazanan Berna durum 2-0 Gönüllüler önde
 • Furkan Ogeday'a karşı Kazanan Ogeday Final turunda Gönüllüler 1-0 önde

SURVİVOR 30 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU CANLI ANLATIM 2. TUR SKOR KAÇ KAÇ

ÜNLÜLER  : 5

GÖNÜLLÜLER  : 5

2. TURU KAZANAN TAKIM :

2 TUR DOKUNULMAZLIK OYUNU CANLI ANLATIM VE EŞLEŞMELER

 • Kazanan Ünlüler 2. turu kazanan takım ÜNLÜLER
 • Serhat Sema - Elif Ogeday'a karşı.Kazanan ya dokunulmazlığı kazanacak yada Final turuna kalacak.
 • BAYRAK YARIŞINI KİM KAZANDI
 • Sema Elif'e karşı kazanan Sema şimdi 5-5 oldu. Oyun bayrak yarışına kaldı
 • Ogeday Serhat Akın'a karşı kazanan Ogeday
 • REKLAMLAR.REKLAMLARDAN SONRA DEVAM EDECEĞİZ
 • Sema Berna'ya karşı kazanan Sema durum şimdi Dominikte skor 4-4 oldu.
 • İlhan Mansız Gökhan'a karşı Kazanan İlhan Durum 4-3
 • Sabriye Elif'e karşı.Kazanan Elif.Skor şimdi 4-2 oldu.
 • Serhat Ogeday Kazanan Srhat 3-2 oldu
 • Ogeday İlhan Mansız'a karşı.Kazana Ogeday
 • Sabriye Berna'ya karşı kazanan Berna 2-0 durum

SURVİVOR 30 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU CANLI ANLATIM 1. TUR SKOR KAÇ KAÇ

ÜNLÜLER  : 4

GÖNÜLLÜLER  : 6

1. TURU KAZANAN TAKIM : GÖNÜLLÜLER TAKIMI

1 TUR DOKUNULMAZLIK OYUNU CANLI ANLATIM VE EŞLEŞMELER

 • Sabriye Elif' karşı kazanan Elif Durum 3-3 oldu.
 • Ogeday Adem'e karşı .Kazanan Ogeday durum 3-1 oldu.
 • Sema Elif'e karşı kazanan Sema Durum 3-0 oldu.
 • Berna Sabriye'ye karşı Kazanan Sabriye .Skor şimdi kaç kaç ? Ünlüler Gönüllüler karşısında 2-0 önde.
 • Ogeday Furkan'a karşı kazanan Furkan Durum 1-0 Ünlüler önde
 • REKLAMLAR.Reklamlardan sonra devam edeceğiz
 • Acun ILICALI söz Elif'e verdi.Elif Konuşuyor.
 • Survivor yeni bölüm başladı.
 • Dokunulmazlık oyunu 1. oyunu Ogeday Furkan'a karşı.Survivor 2017'de bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyununun ilk raundunda Furkan ve Ogeday karşı karşıya geliyor. Kazanan Furkan Dokunulmazlık oyunu 30 mayıs ilk oyunu kazanan Furkan .Ünlüler dokunulmazlık oyununda 1-0 önde
 • Survivor yeni bölüm başlamak üzere

DÜN OYNANAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜLER

Gönüllüler takımı dün yine tarih yazdı. 4 kişilik Gönüllüler takımı Ünlüler takımını Dokunulmazlık Oyununda yenerek dün yapılan ada konseyinde rahat bir akşam geçerdi. 

1. turu 6-0 la geçen Gönüllüler takımı 2. turda Ünlülerin kazanmasına engel olamadı.Daha sonrasında oynanan bayrak yarışında en iyi erkek ve en iyi kadın yarışmacılar çıktı. Sonuçta kazanan takım Gönüllüler oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN ADEM

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında oynanan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan Adem oldu. Adem ise Furkan'ın adını söyleyerek Sabriye ile beraber eleme potasına soktu. 

SEMA KIBRIS'A DİREK GİDECEK

Sembol oyunu finalini kazanan Sema Kıbrıs'a direk giden isim olmayı başardı.Sema,Ünlüler dokunulmazlık oyunlarını kaybetseler bile adı yazılamayacak ve eleme potasına sokulamayacak.Bu durumda Sema Bireysel Dokunulmazlık oyunuda oynamayacak.

VOLEYBOL MAÇINI ACUN MEDYA KAZANDI

Survivor 'da ödülü, bir hafta Dominik seyahati, yat gezisi, açık büfe Türk yemekleri ve saat olan voleybol maçında Acun Medya ekibi ile Survivor 2017'nin yarışmacıları karşı karşıya geldi. Survivor Voleybol maçında kazanan taraf 3-0 skorla Acun Medya ekibi oldu

Survivor 2017 yarışmacılarından oluşan voleybol takımı oyuna çok iddialı başlasada sonuç hüsranla bitti.Acun ILICALI'nın sevgili Şeyma SUBAŞI'nında oynadığı voleybol maçında kullandığı sert ve başarılı servisler Survivor 2017 voleybol takımını zorladı ve sayı konusunda Acun Medya Voleybol Takımına çok katkısı oldu.

DOMİNİK SMS OYLAMASI BİTTİ

Survivor'da SMS oylaması bitti.Cumartesi ödül oyununundan sonra başlayan SMS Halk Oylaması Pazar Günü de devam ederek son buldu.Bundan böyle yarışmacılar Dominik'teyken artık oylama yapılmayacak. Yarışmacıların kaderini cumartesi ve pazar günleri topladıkları SMS oyları belirleyecek. Dokunulmazlık oyunlarında kazanan takımdaki yarışmacılar yine elemeye çıkmayacak. Kaybeden tamımdan potaya çıkan yarışmacılar ise işte bu cumartesi ve pazar günleri topladıkları oyların çerçevesinde elenecek ya da elenmeyecek.

Peki SMS Sonuçları ne zaman açıklanacak. Cumartesi kullanılan SMS sonuçları Salı akşamı açıklanacak ve yarışmacılar bir daha Dominikte SMS oyuna çıkmayacak.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜLER

28 Mayıs pazar akşamı oynanan iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı 1. turda resmen fark attı 1. turu 6-0 ile kazanan Gönüllüler takımı 2. turda Ünlülerin kazanmasıyla oyun bayrak finaline kaldı.Bayrak finalinde en iyi erkek ve en iyi kadın yarışmacı çıktı. Ünlülerde Adem-Sema ikilisi çıkarken ,Gönüllüler Takımından ise Gökhan-Elif ikilisi eşleşti.

Oyuna Sema önde başladı ve oyunu önde bitirerek bayrağı kaldırdı ardından Adem rakibi Gökhan karşısında avantajlı şekilde oyuna başladı ve son bölüme rakibi Gökhan'dan önde geldi.Ancak topu içerden çıkan Adem ve Sema ikilisi oyunu kaybederek İletişim Ödülünü Oyununu kaybetmiş oldu.

İLETİŞİM OYUNU SONRASINDA OGEDAY'A UYARI

İletişim oyunu sırasında Ogeday oyuna müdahele ederek tüm Ünlüler takımının performansını düşürdü.Sema'nın kural hatası yaptığını iddia eden Ogeday'a Serhat ve İlhan Mansız'dan sert tepki geldi. Bunun sonrasında Acun ILICALI Ogeday'ı birdaha olamaması konusunda uyardı.

KIBRIS'A İLK GİDEN İSİM BELLİ OLDU.PEKİ KIBRIS BİLETİNİ ALAN DİREK GİDEN YARIŞMACI KİM?

Kıbrıs'a direk gitme yolunda büyük bir avantaj sağlayan Sembol oyununda dün itibariyle final yapıldı.Birbirinde kıyasıya sahne olan final mücadelesinde Kadınlarda Sema Erkeklerde ise Ogeday final oynamayı hak kazandı. Sembol oyunun finalinde İlhan 9, Furkan 5, Ogeday 4, Gökhan 2, Adem 2, Sema 12, Elif 4, Berna 2, ve Sabriye 2 canla oyuna başladı. 

En büyük avantaj İlhan Mansız'da olmasına rağmen bu avantajını değerlendiremeyen İlhan Mansız Ogeday erkekler finalinde elenerek Kıbrıs'a direk gitme yolunda elendi.Kazanan ise Ogeday oldu.

Kadınlar finalinde en çok sembol oyunu kazanan Sema Kadınlar finalinde Elif ile karşılaştı.Sema önde geldiği tüm yarışmalarda olduğu gibi Kadınlar finalini kazanan isim oldu.

Peki Kıbrıs'a direk gidecek olanın belirleneceği Sembol Oyunu Finalini Kim kazandı. Sembol oyunu finali Ogeday ile Sema arasında yaşandı.Ancak yarışmayı büyük ödülü tek kazanan yarışmacı SEMA oldu. 

Sema kazandığı bu ödülle Kıbrıs'a ilk giden yarışmacı olmayı garantilerken bundan sonraki dokunulmazlık ödülü kaybedilse bile adı yazılamayacak.

SURVİVOR'DA KİMLER KALDI

Survivor'da Kıbrıs yolu öncesi kalan yarışmacılar ;

Ünlüler takımı; İlhan Mansız , Serhat Akın , Furkan Kızılay , Sabriye ,Adem ve Sema

Gönüllüler takımı : Ogeday , Berna ,Elif ,Gökhan 

abchaber.com ÖZEL HABER

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×