Bu haber kez okundu.

5 Haziran 2017 Survivor neden yok yeni bölüm yayınlanacak mı?

Survivor 5 Haziran yeni bölümü ile ekranlara gelecek . Ayrıca bu akşam ayrıca milli maç oynanacak. Survivor neden yok ? Survivor yeni bölüm ekranlara gelecek mi ? Oynanacak olan Makedonya Türkiye maçından sonra yeni bölüm ekranlara gelecek.

Survivor 5 Haziran'da Küba Ödül oyunu ile ekranlara gelecek. Yeni bölüm milli karşılaşmanın bitiminin ardından tv8 ekranlarında olacak. Survivor KÜBA ödül oyunu bu akşam birbirinden kıyasıya mücadele olacak. 

SON ELENEN İSİM GÖKHAN OLDU

Survivor'da yapılan ada konseyi sonucunda elenen isim belli oldu. Ada konseyinde oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerin ada konseyinde en çok adı çıkan isim Gökhan ve Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan Berna'nın Elif'in adını söylemesiyle eleme potasına giren isimler oldu.

Ardından 4 Haziran'da oynanan Dokunulmazlık Oyununu kaybeden takım ise Ünlüler oldu. Dokunulmazlık Oyununun kaybedilmesinin ardından oynanan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan isim Sabriye oldu ve İlhan Mansız'ın adını söyledi. Ardından yapılan ada konseyinde en çok adı çıkan isim 3 oyla Adem KILIÇÇI oldu.

Peki kim elendi? Acunn.com sms sıralama sonuçlarına göre en az oyu alan isim Gökhan olurken,Gökhan Survivor'a ve adaya veda eden isim oldu.

SON ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN TAKIM ÜNLÜLER

Survivor'da oynanan Villa Ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.Ünlüler harika bir villada dünya mutfağından seçme yemekleri yerken harika bir gece geçiren Ünlüler sabah erkenden adaya dönerek akşam oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu için hazırlık yaptı

BERNA NEDEN OGEDAY'IN ADINI SÖYLEMEDİ?

Berna kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından Berna'ın adını söylemesine çok bozuldu. Ogeday ile sürekli sıkıntılar yaşayan Berna'nın Ogeday'ın adını söylemeyerek Elif'in adını söylemesi hem Gönüllüler takımında hemde sosyal medyada büyük tepkiye sebep oldu.

KIBRIS'A DİREK GİDEN SEMA GARANTİLEDİ

Sema yapılan sembol oyunu finalinde Ogeday ile kalarak Ogeday'ı yenmeyi başarmıştı. Sema Kıbrıs'a direk giden isim olarak kendini Kıbrıs'a gitmeyi garantiledi.Sema dokunulmazlık kaybedilse bile hem adı yazılamayacak hem bireysel dokunulmazlık oyunlarında kenardan izleyecek.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×