Bu haber kez okundu.

5 Mayıs Ödül Oyununu Kazanan Takım Ünlüler:Nusret Ödülü

Survivor'da Ünlüller takımının şovu vardı . Son zamanların en büyük galibiyeti ve zafer büyük farkla geldi . Peki 5 Mayıs Ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Nusret Ödülünü Kim Kazandı detaylar haberimizde.

Survivor ödül oyununu kazanan Ünlüler takımı Nusretle mangal keyfini yaşarken Gönüllüler takımı yarın oynanacak Dokunulmazlık Oyunu için adalarına gitti.

Survivor yeni bölümünde oynanacak olan ödül oyununda birbirinden güzel süprizler güne damgasına vuracak. Survivor yeni bölümde Nusret Süprizi. Nusret ödül oyununu kazanan takıma kendi elleriyle hazırladığı etleri kendine özgü hareketiyle sunacak. Bütün dünyada yaptığı hareketle ses getiren Nusret neler pişirecek bekleyip göreceğiz . Ödül oyununu an ve an canlı olarak abchaber.com olarak takip ediyoruz. Ödül oyununu kazanan takım Ünlüler 

ANIL AĞA TAKILAN FAREYİ KURTARDI

Yeni bölümde Anıl ağa takılan fareyi kurtardı. Berna'nında ona yardım ettiği görüldü .Anıl ağın yırtılmadına ve fareyi kurtardığına çok sevindi.

Survivor'ın yeni bölümde ekranlara gelecek ödül oyununda Nusret Süprizi . Nusret Survivor için Dominik'e giderek herkesi şaşırttı. Yeni bölümde ekranlara gelecek olan Ödül oyununda Nusret'in hazırlayacağı etler ile karnını doyuracak takım bu büyük ödülü kazanmak için birbirleriyle kıyasıya yarışacak.

SERHAT TUVALET ARADI

Sema'nın anlattığı hikayede ; Ünlüler Takımı olarak ; normal yaşam hayatından uzak kaldıklarını belirterek bu kadar kısa zamanda adapte olamadığını ve ada şartlarında olduğu gibi tuvalet aradığını söyledi.

NUSRET ÖDÜL OYUNU 1. TUR SKOR KAÇ KAÇ (1. Turu Kim Kazandı 5 Mayıs) : 

Ödül oyunu başladı . Kazanan Nusret Mangalı ve Nusret Tişörtler hediye edecek. Oyun başladı.Son süpriz 1 tepsi havuç dilimi olacak.

Eşleşmeler Şöyle; 

1.oyun Volkan İlhan Mansız Kazanan İlhan Mansız 

2.oyun Berna Sabriye Kazanan Berna 

3. Oyun Furkan Gökhan Kazanan Furkan

4. Oyun Sema Elif Kazanan Sema

5. Oyun Serhat Ogeday Kazanan 

6. Oyun İlhan Gökhan Kazanan İlhan Mansız

  • Ünlüler Takımı :5
  • Gönüllüler Takımı :1

1. Turu kazanan takım ÜNLÜLER oldu

NUSRET ÖDÜL OYUNU 2. TUR SKOR KAÇ KAÇ (2. Turu Kim Kazandı 5 Mayıs)

  • Ünlüler Takımı : 6
  • Gönüllüler Takımı :0
ÜNLÜLER KAZANDI
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×